باشگاه تراکتورسازی تبریز که در فصل جاری لیگ برتر با کاهش تعداد تماشا گرانش مواجه است، بازی فردا مقابل سپاهان را رایگان اعلام کرد

باشگاه تراکتورسازی تبریز که در فصل جاری لیگ برتر با کاهش تعداد تماشا گرانش مواجه است، بازی فردا مقابل سپاهان را رایگان اعلام کرد درحالی که بازی خانگی قبلی این تیم نیز رایگان شد اما تماشاگران استقبالی از آن نکردند.
به گزارش جماران به نقل از ایرنا، هرچند اعلام رایگان بازی های تیم های پرطرفدار در لیگ برتر مثل پرسپولیس و استقلال در تهران پاسخی مثبت ازسوی هوادارانش گرفته است، اما این داستان درتبریز به دلیل حواشی موجود در باشگاه تراکتورسازی و تنش بین هواداران و مدیرعامل هرگز پاسخ مثبتی دریافت نکرده است.
قطع ارتباط مدیرعامل غیربومی باشگاه تراکتورسازی با هواداران و وجود انبوه بازیکنان سرباز غیربومی باعث شده درفصل جاری لیگ برتر، این باشگاه مردمی به شدت با ریزش تماشاگران روبرو شود به طوری که در تعداد زیادی از بازی های خانگی تعداد تماشاگران به عدد تعجب برانگیز 500 تا یکهزار نفر نیز رسیده است.
رایگان اعلام شدن بازی هفته 19 تراکتورسازی با پدیده مشهد نیز دردی از باشگاه تبریزی دوا نکرد و در عین تعجب همگان تنها حدود دو هزار نفر از این بازی استقبال کردند که در نیمه دوم نیز این رقم با تغییرات وضعیت آب و هوائی به نصف کاهش پیدا کرد.
تماشاگران نقطه سنج آذربایجان بارها در حمایت از تیم های ورزشی دیار خود همواره ثابت کرده اند که در مراحل حساس و بغرنج می توانند با پشتیبانی های خود برگ برنده ورزشگاه های مختلف باشند، که بدون تردید انتظار می رود در بازی حساس فردای تراکتورسازی با سپاهان طلسم خالی بودن ورزشگاه بزرگ یادگار امام (ره) بشکند و هواداران نه برای حمایت از فرد یا افرادی خاص بلکه برای حمایت از باشگاه خود وارد عرصه شوند.
باید تا ساعت برگزاری بازی تیم های تراکتورسازی و سپاهان منتظر ماند و دید آیا قهر تماشاگران تبریزی با تراکتورسازی پایان می یابد و آشتی دوباره آنها با ورزشگاه کلید خواهد خورد؟
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به عنوان یکی از پرهوادارترین تیم های ایران همواره نتایج درخشانی را با حمایت هوادرانش در لیگ برتر و جام حذفی طی سال های اخیر کسب کرده اما در فصل جاری با کاهش تماشاگر مواجه شده و از مجموع 10 بازی خانگی تنها صاحب یک برد مقابل سایپا در هفته نهم لیگ برتر شده که نقطه ای نگران کننده برای این تیم است.
شش تساوی و دو شکست نتایج تاسف بار تراکتورسازی در بازی های خانگی است.
دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان راس ساعت 15 و 15 دقیقه فردا / پنجشنبه / در ورزشگاه یادگار امام خمینی (ره) برگزار می شود.
تراکتورسازی هم اکنون با 28 امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.