معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه ایران به همهٔ اهداف خود در مذاکرات هسته‌ای دست یافت گفت: دنیا امروز از موضع احترام با جمهوری اسلامی ایران برخورد می‌کند و ما نیز با دقت مراقب نحوهٔ اجرای برجام و امکان بروز برخی شیطنت‌ها هستیم.

به گزارش جماران به نقل از ایلنا، اسحاق جهانگیری امروز (سه شنبه) در دیدار با آیت الله صافی گلپایگانی ضمن ابلاغ سلام گرم رییس جمهور اظهار داشت: با تحولات رخ داده انشاءاله سال آینده سال رونق اقتصادی، کاهش فشار بر مردم و ایجاد اشتغال برای جوانان خواهد بود.

وی ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به افتتاح چندین طرح عمرانی در استان قم اشاره کرد و گفت: از نگاه دولت حل مسائل شهر قم اهمیت ویژه‌ای دارد و به همین دلیل در این سفر علاوه بر افتتاح تصفیه خانهٔ فاضلاب کلنگ احداث بیمارستان ۱۰۰۰ تخت خوابی نیز زده شد تا مردم بیش از پیش از امکانات رفاهی و بهداشتی بهره‌مند شوند.

معاون اول رییس جمهور همچنین با قدردانی از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام از دولت اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد تا در چارچوب سیاست‌ها و رهنمودهای انجام شده نسبت به حل مشکلات و توسعهٔ ایران اسلامی و نیز تقویت انسجام و وحدت ملی همت کنیم.

آیت اله صافی گلپایگانی نیز با تاکید بر اهتمام دولت در رشد و تعالی ایران اسلامی برطرف شدن فقر و حفاظت از حقوق مردم تلاش برای جلب رضایت خدا و حضرت ولی عصر (عج) را در همهٔ امور لازم دانسته و گفتند: خوشبختانه دولت براساس عقلانیت امور را پیش می‌برد و در مذاکرات هم موفقیت حاصل شد که باید از زحمات کسانی که در مسیر اعتلای کشور و موفقیت مردم گام بر می‌دارند قدردانی کرد.

ایشان در تلاش همگان برای حفظ دین و هویت دینی تاکید و از دههٔ فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بعنوان دههٔ شکر یاد کرده و اظهار داشتند: باید تلاش کرد در همهٔ حوزه‌ها بویژه مباحث علمی پیشرفت کنیم تا عظمت ایران اسلامی را بعنوان یک الگو که موجب غبطه برای دیگران می‌شود بیش از پیش مهیا شود.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.