پسر دونالد ترامپ قمار خانه دار آمریکایی در دفاع از اظهارات پدرش مبنی بر این که در صورت پیروزی در انتخابات شکنجه های سنگین تری از'خفگی مصنوعی'را برای گرفتن اعتراف از زندانیان بکار خواهد برد این شکنجه را به شوخی ها و آزار و اذیت های متداول در دانشگاه ها تشبیه کرد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، اریک ترامپ پسر دونالد ترامپ قمار خانه دار آمریکایی و نامزد پیشرو جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری این کشور روز سه شنبه در گفتگوی تلویزیونی با شبکه خبری سی بی اس با قاطعیت از سخنان پدر خود در مناظره های اخیر در رابطه با ضرورت شکنجه به منظور حفظ امنیت آمریکا دفاع کرد.

دونالد ترامپ در مناظره های روز شنبه نامزد های جمهوریخواه در ایالت نیوهمپشایر بار دیگر تاکید کرده بود که در صورت پیروزی دراین انتخابات شکنجه های خشن تر و سنگین تری از شیوه موسوم به واتر بوردینگ (خفگی مصنوعی) را برای گرفتن اعتراف از زندانیان رایج خواهد کرد.
اریک ترامپ در این گفتگو با دفاع از سخنان پدر خود گفت در حالی که تروریست ها با هواپیما به ساختمان ها حمله می کنند یا می بینیم که کالیفرنیا را به تعطیلی می کشانند و یا پاریس را تعطیل می کنند عده ای در مورد استفاده از شکنجه خفگی مصنوعی شکایت می کنند که در واقع با شوخی ها و بازی هایی که در کالج ها و دانشگاه های این کشور اتفاق می افتد تفاوت چندانی ندارد.
وی در ادامه پدر خود را وطن پرستی خواند که بهتر ازهر نامزد دیگری می تواند از کشور خود در مقابل دشمنان حفاظت کند و به همین دلیل این سخنان را به زبان می آورد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.