سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: انتظار داریم شورای نگهبان اعتراضات را منصفانه بررسی و آن‌هایی که شایسته هستند را با تجدیدنظر به مردم معرفی کند.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، غلامعلی حداد عادل عصر روز پنجشنبه در حاشیه گردهمایی شورای ائتلاف اصولگرایان به مناسبت بزرگداشت شهادت شیخ نمر باقر النمر در جمع خبرنگاران با بیان این‌که «اصولگرایان در حال حاضر به لیست نهایی خود برای انتخابات نزدیک شده‌اند» اظهار کرد: خوشبختانه با جلساتی که میان تشکل‌ها و جریان‌های اصولگرا برگزار شده است قدم به قدم به فهرست نهایی اصولگرایان نزدیک شده‌ایم و از 10 قدم موجود 8 قدم را برداشته‌ایم و طی یکی دو روز آینده امیدواریم فهرست نهایی مشخص بشود.

وی ادامه داد:‌ امیدواریم مقدمات انجام فعالیت‌های انتخاباتی را نیز از سی‌ام بهمن ماه و یکم اسفند آغاز کنیم و امیدوارم که اصولگرایان در مجلس آینده از میراث امام و انقلاب حمایت کنند و در آن حضور داشته باشند.

وی با بیان این‌که «ما تابع انتخاب مردم هستیم و تلاش داریم لیستی را معرفی کنیم که اعتماد مردم را جلب کند» اظهار کرد:‌ ما اگر بخواهیم در مورد رد صلاحیت‌ها اقدامی انجام دهیم در درجه اول برای اصولگرایان رد صلاحیت شده رایزنی خواهیم کرد و در مقابل نیز اصلاح‌طلبان هم برای نیروهای خود رایزنی‌هایی را انجام خواهند داد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان ادامه داد:‌ اما در این زمینه اصولگرا و اصلاح طلب تفاوتی ندارد و انتظار ما از شورای نگهبان این است که اعتراضات را منصفانه بررسی کنند تا آن‌هایی که شایسته هستند با تجدیدنظر به مردم معرفی شوند.

وی در عین حال تاکید کرد: همه ما در نهایت باید تابع حکم شورای نگهبان باشیم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.