سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران تاکید کرد که بازی و رفتار بازیکنان این تیم این حق را به این تیم می دهد که خود را مدعی قهرمانی لیگ برتر بداند.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، برانکو ایوانکویچ بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال اهواز در ورزشگاه آزادی تهران، گفت: بازی خیلی خوبی بود و ما انتظار چنین بازی را داشتیم و می دانستیم استقلال اهواز برای باخت به تهران نیامده و به خوبی سازماندهی شده بود؛ آنها ما را مدام تهدید می کردند ولی ما با تمرکز در خط دفاع کار کردیم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: متاسفانه تیم ما فرصت های بسیار زیادی را از دست داد و بازیکنان فرصت ها را گل نکردند و نتیجه بازی تا لحظات آخر مشخص نبود.
برانکو درباره دلیل گل نزدن های طارمی در بازی گفت: من از بازی طارمی راضی هستم و خیلی تلاش و فرصت سازی کرد و از لحاظ بازی همه کار کرد اما به اندازه کافی شانس نداشت.
سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه دروازه بان استقلال اهواز در بازی بسیار خوب عمل کرد، افزود: ما شانس های گلزنی زیادی داشتیم؛ طارمی هم خسته بود زیرا در بازی با گوام بر روی چمن مصنوعی 90 دقیقه بازی کرده بود.
برانکو درباره مدعی شدن تیمش برای قهرمانی افزود: تقریبا می توانم بگویم که از اکثر بازی هایمان راضی بوده ام زیرا فرصت های گلزنی فراوانی را خلق کرده ایم و البته در این بازی انتظار داشتیم با بحران مواجه شویم زیرا بازیکنان ملی پوش ما 48 ساعت قبل به ما پیوستند و مشاهده کردید که رامین رضاییان را به دلیل تحلیل انرژی بیرون آوردیم زیرا وی در هر بازی 12 کیلومتر می دود.
وی افزود: این گونه بازی به ما این حق را می دهد که در بین مدعیان قهرمانی باشیم.
برانکو ادامه داد: من این حرف را زمانی که در آخر جدول هم بودیم گفتم و قبل از بازی با فولاد خوزستان، زیرا بازیکنان ما با بازی و رفتار خود در زمین به ما این حق و اطمینان را می دهند که هیچ تیمی از ما برتر نبوده است. با احترام به تیم های دیگر باید بگویم ما انتظار صدرنشینی و نبرد برای قهرمانی را داریم.
سرمربی سرخ پوشان تهران درباره اینکه چرا تماشاگران به ورزشگاه نمی آیند، گفت: به هر حال امروز روز اول هفته بود و شاید حریف ما هم چندان قدرتمند نبود اما در بازی با ذوب آهن و استقلال ورزشگاه مملو از تماشاگر بود و من از هواداران تشکر می کنم و طبیعتا با پیروزی های بعدی ما بر تعداد آنها افزوده خواهد شد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.