پس از 20 روز تلاش شبانه روزی دستگاه قضایی و پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد و پس از یکسری اقدام های اطلاعاتی و تحقیقاتی پیچیده، قاتل در محل مخفیگاهش در شهرستان رودبارجنوب دستگیر شد.

یوسف سبحانی دادستان عمومی و انقلاب عنبرآباد گفت: رسیدگی به این پرونده به جهت اینکه موجب جریحه دار شدن احساسات مردم این منطقه شده بود در دستور کار ویژه این دادستانی قرار گرفت.

به گزارش جماران به نقل از ایران، وی افزود: پس از 20 روز تلاش شبانه روزی دستگاه قضایی و پلیس آگاهی شهرستان عنبرآباد و پس از یکسری اقدام‌های اطلاعاتی و تحقیقاتی پیچیده، قاتل در محل مخفیگاهش در شهرستان رودبارجنوب دستگیر شد.

وی گفت: در این رابطه شش متهم در شهرهای مختلف دو استان کرمان و سیستان و بلوچستان دستگیر و از این تعداد چهار نفر با قرار بازداشت موقت راهی زندان شده اند.

دادستان عنبرآباد افزود: علت و انگیزه اصلی قتل مرحوم کرامت دهدشتی اخاذی و سرقت خودروی لوکس خارجی مقتول بوده است.

وی گفت: مقتول شامگاه هشتم آبان امسال توسط آدم ربایان در باغ کشاورزی خود در شهر دوساری ربوده شد و با توجه به مقاومت مقتول مورد ضرب و جرح شدید قرار گرفت که بر اثر شدت جراحات جان باخت.

سبحانی ادامه داد: دستگاه قضایی بشدت با هرگونه اخلال در نظم عمومی و کسانی که آرامش و امنیت جامعه را سلب کنند برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و امیدواریم حکم متهمان مذکور بزودی صادر و اجرا شود.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.