هیات رییسه فدراسیون فوتبال مبالغ قرارداد کادرفنی تیم المپیک را تایید کرد که براساس آن محمد خاکپور سرمربی 400 میلیون تومان و محمد مایلی کهن مدیرفنی تیم 180 میلیون تومان دریافت می کنند.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، نشست امروز هیات رییسه فدراسیون فوتبال ظهر امروز برگزار شد و درخصوص مبالغ قرارداد اعضای کادرفنی تیم فوتبال المپیک نیز بحث و تبادل نظر شد و در نهایت مبالغ قرارداد آنها تعیین شد.

به گفته یک منبع آگاه از فدراسیون فوتبال،قرارداد محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم المپیک 400 میلیون تومان خواهد بود و در صورت صعود تیم امید به المپیک 2016 ریو، 200 میلیون تومان هم به او پاداش داده خواهد شد.
همچنین محمد مایلی کهن مدیرفنی تیم فوتبال المپیک نیز با فدراسیون قرارداد 180 میلیون تومانی امضا خواهد کرد و هادی طباطبایی دستیار اول خاکپور نیز 160 میلیون از فدراسیون دریافت می کند.
گفتنی است در نشست امروز هیات رییسه درخصوص مبلغ قرارداد سعید عزیزیان مربی دروازه بانان تیم المپیک صحبتی نشده است.
در ماه های اخیر حواشی فراوانی درخصوص مبلغ قرارداد محمد خاکپور و دستیاران او در تیم المپیک با فدراسیون فوتبال مطرح شد که در نهایت این اختلافات باعث استعفای محمد خاکپور شد.
پس از مخالفت کفاشیان با استعفای خاکپور، قرارداد جدیدی از سوی فدراسیون فوتبال در اختیار سرمربی تیم فوتبال المپیک قرار گرفت. در قرارداد قبلی نوشته شده بود درصورتی که سرمربی تیم المپیک پس از جدایی از این تیم به هر دلیلی بر علیه فدراسیون مصاحبه کند با جرایم مالی بسیار سنگینی روبه رو خواهد شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.