رئیس پلیس فضای تولید و تبادلات اطلاعات (فتا) تهران بزرگ از دستگیری پسر جنجالی فضای مجازی خبر داد و گفت: این فرد با تهیه عکس و اغفال زنان از آنان سوءاستفاده می کرد.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، محمدمهدی کاکوان افزود کلیپی در فضای مجازی پخش و شماری عکس از زنان منتشر شد. فردی نیز مدعی شده بود این تصویرها متعلق به خویشاوندان، دخترخاله ها و خواهرش است.

به گفته او، همین امر موجب تشویش اذهان عمومی جامعه شد.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: بر اساس حکم صادر شده از سوی مقام قضایی مبنی صدور مجوز دستگیری این فرد متهم، ماموران نیروی انتظامی با انجام اقدام های امنیتی و اطلاعاتی، طی یک عملیات پلیسی فرد متهم را بازداشت کردند.
وی افزود: طبق تحقیق به عمل آمده از فرد متهم مشخص شد خودرو و خانه های موجود در تصویرهای پخش شده متعلق به وی نیست و متهم با ترفندهای مختلف و کشاندن خانم های اغفال شده به این مکان از آنان عکس تهیه می کرده است.
به گفته او، متهم در این کلیپ مدعی شده از گوشی همراه به سرقت رفته وی سوءاستفاده شده است.
کاکوان گفت: پس از بررسی ماموران پلیس فتا تهران بزرگ مشخص شد متهم درباره ادعای سرقت گوشی خود به هیچ کدام از مراجع انتظامی مراجعه نکرده است.
وی افزود: خانواده ها و دختران اغفال شده با مراجعه به پلیس فتا تهران بزرگ از این فرد نسبت به هتک حرمت و از بین بردن آبروی خود شکایت کردند.
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ تاکید کرد اگر فرد یا افرادی در شبکه های اجتماعی بخواهند از تصویر خصوصی دیگران سوءاستفاده یا با انتشار مطلب هایی به آبروی افراد بی حرمتی کنند، بدون هیچگونه مماشاتی با برخورد قانونی پلیس روبرو خواهند شد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.