یک خبرنگار رژیم صهیونیستی ماه گذشته با هیات همراه مانوئل والس نخست وزیر فرانسه به عربستان سفر و مجوز هرگونه فعالیتی را از سعودی ها در عربستان دریافت کرد.

پایگاه خبری صعده پرس یمن امروز (چهارشنبه) نوشت: یک خبرنگار رژیم صهیونیستی ماه گذشته با هیات همراه مانوئل والس نخست وزیر فرانسه به عربستان سفر و مجوز هرگونه فعالیتی را از سعودی ها در عربستان دریافت کرد.
به گزارش جماران به نقل از ایرنا، جدعون کوتس خبرنگار صهیونیستی که از ریاض بازگشته و با روزنامه معاریو این رژیم مصاحبه کرده، می نویسد: مسوولان عربستانی به وی گفته اند که ما برای برقراری ارتباط دیپلماتیک و اقتصادی با اسرائیل (رژیم صهیونیستی) مشکل و یا مانعی نداریم.
روزنامه صهیونیستی معاریو افزود: کوتس در سفر به عربستان با عادل الجبیر وزیر امور خارجه و دیگر مقامات سعودی مصاحبه کرده است.
جدعون کوتس به نقل از مقامات سعودی، گفت: اگر شرایط اجازه دهد آنان مانعی برای برقراری روابط اقتصادی و تجاری با ‎اسرائیل (رژیم صهیونیستی) نمی بینند.
به گفته کوتس، عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان سعودی در گفت وگو با وی گفته است که طرح صلح عربی هنوز علیرغم همه مسایل روی میز است و اسراییل (رژیم صهیونیستی) باید از آن بهره برداری کند.
مقامات سعودی به این خبرنگار اعلام کرده بودند که او می تواند آزادانه با هرکدام از مسوولان و اعضای خانواده سلطنتی دیدار و گفت وگو کند و حتی آزادانه از سبک و سیاق زندگی مردم این کشور نیز گزارش تهیه نماید.
رژیم صهیونیستی و عربستان با شروع بحران سوریه همکاری امنیتی و حمایت از تروریست ‎ها را در سوریه شروع کردند و تاکنون چند بار مسوولان سعودی به اسراییل سفر کرده اند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.