مدافع سابق تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید کریستیانو رونالدو بازیکن به مراتب مهمتری برای تیم خود نسبت به لیونل مسی برای بارسلونا است.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، روبرتو کارلوس مدافع سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید، درباره مقایسه رونالدو و مسی گفت: از نظر من نیمار از هر دوی آن‌ها بهتر است؛ نه فقط به خاطر گل‌هایش، بلکه به خاطر سبک بازی و اعتماد به نفسی که دارد. یک یا دو سال دیگر نیمار توپ طلا را هم خواهد برد، چون در آن زمان استحقاقش را خواهد داشت.

او افزود: اگر بخواهم درباره مسی و رونالدو بگویم، باید بگویم مسی فوق‌العاده است، اما از نظر من رونالدو بی‌نظیر است چون همه‌کار برای مادرید می‌کند. نه اینکه مادرید بازیکن دیگری نداشته باشد؛ کروس، مارسلو و ...، اما به نظرم رونالدو در مادرید مهره مهمتری است. البته می‌دانم که همه مدام درباره مقایسه این دو بازیکن با هم صحبت می‌کنند. نیمار برای بارسلونا بهتر از تیم ملی برزیل بازی می‌کند، چراکه او در تیم بارسلونا جزئی از تیم است و در این تیم جا افتاده ولی در برزیل در حال پیشرفت و رشد است.

کارلوس در پایان درباره وضعیت تیم باشگاهی سابق خود نیز گفت: از نظر من رئال مادرید تیم قدرتمندی است و فکر می‌کنم این فصل در تمام جام‌ها قدرتمندانه ظاهر شود. در مادرید همه‌چیز شرایط خوبی دارد. البته تیم هنوز در ابتدای راه قرار دارد و هنوز نمی‌توان درباره عملکرد تیم صحبت کرد. باید تا پایان فصل منتظر ماند و دید رئال چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.