سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به آنچه که اظهارات اخیر دبیر سابق کمیته اخلاق خواند، گفت: پس از پایان ایام عزاداری امام حسین (ع)، ثابت می کنم چه کسانی پشت پرده هستند.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا، کارلوس کی روش در بین دو نیمه دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و ملوان بندرانزلی در ورزشگاه آزادی در جمع خبرنگاران حضور یافت و اظهار کرد: همان طور که می دانید دبیر سابق کمیته اخلاق، امروز علیه من صحبت هایی کرده و تهمت های جدی به شخص بنده و شخصیت من وارد کرده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران افزود: در درجه اول بار دیگر می خواهم تاکید کنم که این آقا یک بار دیگر ثابت کرده شخصیت واهی دارد. اگر وی واقعا شخصیت اخلاقی داشته باشد باید این مساله را درک کند که در ایام عزاداری امام حسین(ع) نباید این صحبت ها را مطرح کند و این صحبت ها در این ایام عزیز نباید مطرح می شد.
کی روش ادامه داد: اگر وی واقعاً شخصیت واقعی داشت باید درک می کرد که در میان عزاداری این صحبت ها نباید زده شود. این فرد ثابت کرد که صحبت هایش بر خلاف عقاید اسلامی و عقاید مسیح است و ثابت کرد شخصیت مذهبی دروغین دارد.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در درجه دوم، وی امروز ثابت کرد ترسو است. وظیفه من نیست بخواهم بی گناهی ام را ثابت کنم، بلکه وظیفه وی است تا اگر گناهی دارم، به اثبات برساند. وقتی این فرد استعفا کرد، نشان داد شخص ترسویی است.
وی تاکید کرد: او خود را پشت رسانه ها پنهان و به من توهین کرد و این توهین ها را ادامه داد و ثابت کرد شجاعت اثبات این اتهامات را ندارد و این مساله امروز به من ثابت شد.
کی روش افزود: در درجه سوم، وی اتهامی به من وارد و گفته کی روش شخصیت ایران و ایرانی را خدشه دار کرده است. او نه تنها ثابت کرد، شخصیت واهی دارد بلکه ثابت کرد که این صحبت ها، صحبت هایی هماهنگ شده است و در پشت پرده افرادی هستند.
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از همین جا اطلاع می دهم که پس از پایان ایام عزاداری، ثابت می کنم چه کسانی پشت پرده هستند. نه تنها از وی بلکه از دادگاه های فیفا نیز ترسی ندارم و فقط از خدا می ترسم.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.