166 نفر از نمایندگان در نامه ای از تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب پیرامون نامه تاریخی ایشان به رئیس جمهور تشکر و قدردانی کردند.

166 نفر از نمایندگان در نامه‌ای از تدابیر داهیانه رهبر معظم انقلاب پیرامون نامه تاریخی ایشان به رئیس جمهور تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش جماران، ضرغام صادقی در نشست علنی امروز (دوشنبه 4 آبان) مجلس شورای اسلامی نامه تشکر 166 نفر از نمایندگان مجلس از محضر رهبر معظم انقلاب درخصوص نامه تاریخی معظم‌له خطاب به رئیس جمهور را قرائت کرد که متن این نامه بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الحیم

محضر مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)

منشور راهگشای آن امام عزیز درخصوص برجام که موید اقدامات نهادهای قانونی کشور شامل تلاش‌های دولت محترم، اقدامات مجلس شورای اسلامی و تدابیر شورای عالی امنیت ملی بود بار دیگر این حقیقت را ثابت کرد که انقلاب اسلامی با الهام از اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه از هر گذرگاه سختی با اقتدار عبور می‌کند و همواره رهنمودهای آن رهبر عظیم‌الشأن وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن است.

از حُسن توجه حضرتعالی به ایفای نقش مجلس شورای اسلامی و تلاش نمایندگان در بررسی برجام و تصویب طرح اقدام متناسب و متقابل دولت و همچنین اعتماد و وثوق حضرتعالی به ریاست مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای کمیسیون‌های ویژه و بررسی برجام و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی می‌گردد.

قطعاً نمایندگان مجلس شورای اسلامی به‌عنوان بازوان قدرتمند حضرتعالی با همکاری سازمان‌های نظارتی و شورای عالی امنیت ملی در پسابرجام تلاش خواهد کرد تا دشمن نتواند کوچکترین رخنه و نفوذی در سرزمین اسلامی ما داشته باشد و همچنین مراقبت خواهد شد که هیچگونه عهدشکنی 1+5 بی‌پاسخ نماند.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.