لطف‌الله فروزنده، معاون رئیس‌جمهور سابق کشورمان در واکنش به بررسی برجام در مجلس گفت: بعد از گزارش نهایی برجام متاسفانه شاهد بودیم برخی ها که البته از آقای بروجردی اصلا انتظار نمی رفت علیه این گزارش بیانیه ای صادر کردند . در آیین نامه و قانون مجلس کاملا مشخص است وقتی گزارش و یا طرحی مورد بررسی قرار می گیر در نهایت با رای اکثریت اعضا به تصویب می رسد و اقلیت هم باید قبول کنند. این قاعده یک نظام پارلمانی و کار جمعی است . به گزارش جماران، فروزنده با بیان اینکه گزارش نهایی کمیسیون برجام به تصویب اکثریت اعضا رسیده است گفت: جای تعجب دارد که آقای بروجردی به میدان می آید و علیه رای اکثریت مصاحبه می کند تا جریان دگر اندیش از این اشتباه ایشان سو استفاده کند.

وی اظهار کرد: من برادرانه از آقای بروجردی می خواهم که این رفتار غلط و غیر دموکراتیک و غیر پارلمانی شان را اصلاح کنند چرا که به جریان اصولکرا و موضوعی که قرار است منافع ملی را تامین کند آسیب می زند.

فروزنده با بیان اینکه آقای بروجردی باید از سو استفاده جریان دوم خرداد از مصاحبه هایش و اینکه تیتر یک رسانه های اصلاح طلب می شود پی به اشتباهش ببرد گفت:‌امید واریم که آقای بروجردی اشتباهش را اصلاح کند که در غیر این صورت کل جریان اصولگرا ایشان را بدهکار می داند و مطالبه خواهند کرد.

منبع: تابناک

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.