رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فرهاد کاظمی مشکلی برای سرمربی گری و حضور در سیاه جامگان ندارد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فرهاد کاظمی مشکلی برای سرمربی‌گری و حضور در سیاه‌جامگان ندارد.

به گزارش جماران، علی کفاشیان در جمع خبرنگاران درخصوص صحبت‌های مطرح شده مبنی بر مشکل‌داربودن فرهاد کاظمی برای حضور بر روی نیمکت سیاه‌جامگان اظهار کرد: علیپور مسئول فرهنگی نظارت بر لیگ است در هر صورت در رکن قضایی ما نیست. کاظمی در گذشته سرمربی پیکان و تیم‌های مختلفی بوده و اگر وی مشکلی داشت نباید در آن تیم‌های دیگر نیز شرکت می‌کردند.

وی ادامه داد: فدراسیون و سازمان لیگ که ارگان‌های رسمی هستند، به کاظمی اجازه داده‌اند که بتواند تیمی را هدایت کند و مدرک وی هم صادر شده، تا این لحظه برای رکن قضایی ما احراز نشده که کاظمی مشکلی دارد و اصولا مدرکی بریا این ادعا وجود ندارد.

کفاشیان تاکید کرد: اگر علیپور نظری در این خصوص دارد، قطعا باید مدرک داشته باشد و از او می‌خواهیم که مدارک احتمالی‌اش را به فدراسیون ارائه دهد.

کفاشیان هم‌چنین در حاشیه دیدار تیم ملی جوانان با کویت که در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد، درخصوص صعود تیم ملی جوانان ایران به مرحله بعد عنوان کرد: سیاستی که فدراسیون فوتبال دارد، این است که بتواند حداکثر استفاده لازم را از میزبانی‌های مسابقات بین‌المللی و آسیایی انجام بدهد. میزبانی مسابقات مقدماتی آسیایی در مشهد دو حسن داشت، یک این که در کشور خودمان این مسابقات برگزار می‌شد و شرایط خوبی برای رفتن به مرحله بعد برای تیم ملی ایران بود و از طرف دیگر این موضوع باعث می‌شد که استادیوم‌های ورزشی‌مان را آماده و تجهیز کنیم.

وی افزود: مرحله نهایی مسابقات آسیایی جوانان هم با 16 تیم از 47 کشور در بحرین برگزار می‌شود. خوشبختانه تیم ایران توانست با صعود به مرحله بعد به عنوان تیم اول در مسابقات نهایی بحرین حضور پیدا کند و زحمات زیادی بازیکنان تیم ملی در این دور از مسابقات کشیده‌اند و به نظر من تیم خوبی امیرحسین پیروانی تشکیل داده بود.

کفاشیان در خصوص هدف تیم ملی ایران برای حضور در مرحله نهایی و برنامه‌های این تیم افزود: هدف اصلی ما جذب سهمیه جام جهانی در مسابقات آسیایی است، امیدوارم که این هدف با موفقیت همراه باشد. در حال حاضر یک سال تا شروع مسابقات مرحله نهایی آسیایی جوانان مهلت داریم، بازی‌های تدارکاتی زیادی را مدنظر داریم تا بتوانیم با یک تیم کامل و سازنده در این مسابقات شرکت کنیم، خوشبختانه بازیکنان تیم ملی جوانان در لیگ برتر هم حضور دارند و از آمادگی کاملی برخوردار هستند. امید داریم که در مرحله نیمه نهایی بتوانند نتایج خوبی کسب کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درخصوص رای کمیته اخلاق و محرومیت و جریمه آنالیزور تیم ملی ایران گفت: در هر صورت هیچ زمان به رای کمیته اخلاق اعتراضی نبوده است و رای درست است؛ منتها نحوه اجرای فرمان کمیته درست نبوده است‌ و هرگونه مطلب و جریاناتی زمان و موقعیتی خودش را دارد که در این خصوص به کمیته اخلاق اعتراض کردیم.


منبع: ایسنا

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.