مراسم ترحیم هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس، دیروز در حضور هزاران نفر در مسجد امیرالمؤمنین مرزداران تهران برگزار شد.

مراسم ترحیم هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس، دیروز در حضور‌ هزاران نفر در مسجد امیرالمؤمنین مرزداران تهران برگزار شد.

به گزارش جماران، در این مراسم بسیاری از اهالی ورزش، رسانه و ‌هزاران نفر از مردم حضور پیدا کردند. دراین‌میان، حضور رئیس‌جمهور سابق در مراسم ختم هادی نوروزی خیلی‌ها را غافلگیر کرد. چندین نفر با احمدی‌نژاد عکس «سلفی» گرفتند و او پیش از ترک مجلس، به صحبت درباره نوروزی پرداخت و گفت: «هادی نوروزی، یکی از بازیکنان جوان و خوب کشور و الگوی ورزشی برای همه ما بود. امیدوارم ورزشکاران ما در حوزه اخلاق، مانند نوروزی الگو باشند و بازیکنان پر‌سپولیس هم بتوانند در بازی‌های خود جایگاه شایسته این تیم را در فو‌تبا‌ل کشور تثبیت کنند». به گزارش ایسنا، او در پاسخ به این سؤال که آیا بازی‌های هادی نوروزی را دیده بود؟ پاسخ داد: «من معمولا بازی‌های استقلال و پر‌سپولیس را می‌بینم». فارس هم گزارش داد، احمدی‌نژاد ابراز امیدواری کرد که پرسپولیس به جایگاه اصلی خود برسد و جای خالی نوروزی را پر کند. حضور غافلگیرکننده محمود احمدی‌نژاد در مراسم دیروز، غیر از مصاحبه و عکس‌گرفتن‌هایش حاشیه دیگری هم داشت؛ سایت کاپ گزارش داد محمد دادکان برای اینکه با احمدی‌نژاد روبه‌رو نشود، مسیر خود را تغییر داد.


حضور ‌هزاران‌نفری
مراسم ترحیم هادی نوروزی با حضور‌ هزاران نفر برگزار شد. ازدحام مردم و حضور چهره‌های سرشناسی، مثل علی کریمی، امیر قلعه‌نویی، علی پروین، عادل فردوسی‌پور و... موجب شد خیابان‌های منطقه با ترافیک سنگین روبه‌رو شوند. برقراری نظم این مراسم را جمعی از علاقه‌مندان به باشگاه پر‌سپولیس و استقلال برعهده گرفته بودند. هو‌اد‌ا‌ران حاضر در این مراسم با شعار «هادی با تعصب - خداحافظ کاپیتان با‌تعصب - شدیم ١٠ نفره و هادی باید گل بزنه» به درگذشت آن مرحوم واکنش نشان دادند. به گزارش ایسنا حدود ١٠‌ هزار نفر در سه ساعت برگزاری مراسم درگذشت «هادی نوروزی» در این مراسم حضور یافتند. هادی نوروزی، پنجشنبه هفته گذشته به ‌دلیل سکته قلبی از دنیا رفت و پس از برگزاری دو مراسم تشییع‌جنازه در ورزشگاه آزادی تهران و بابل، در زادگاهش روستای کپورچال به خاک سپرده شد.


شماره ۲۴ کاپیتان پرسپولیس بایگانی شد
شماره ۲۴ که متعلق به کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس بود، بایگانی شد. به گزارش خبرگزاری فارس، بعد از درگذشت ناگهانی هادی نوروزی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، این پیشنهاد ارائه شد که شماره ٢٤ این بازیکن بایگانی شود. دیروز در حاشیه مراسم درگذشت این بازیکن پندار خمارلو، مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس، این خبر را تأیید کرد.


---------------------------------------------------
فعالیت‌های فوتبالی احمدی‌نژاد
محمود احمدی‌نژاد در هشت سالی که رئیس‌جمهور بود چند بار سراغ فوتبال رفت. اولین تماس مهم او با فوتبال به حضور پیدا‌کردنش در تمرین تیم ملی قبل از بازی‌های جام‌جهانی ٢٠٠٦ بر‌می‌گردد. احمدی‌نژاد با لباس ورزشی چند دقیقه‌ای تمرین کرد و از روی نقطه پنالتی چند گل به ابراهیم میرزاپور زد.


رئیس دولت نهم، قبل از اعزام تیم ملی به آلمان هم با بازیکنان ملاقات و درباره نحوه گل‌زدن در جام‌جهانی توصیه‌هایی به بازیکنان کرد. یکی دیگر از حضورهای جدی احمدی‌نژاد در کنار فوتبال، آمدنش به ورزشگاه در دیدار حساس ایران - عربستان در هشت فروردین ١٣٨٨ بود. احمدی‌نژاد هنگامی ‌که ایران جلو بود، وارد ورزشگاه شد و در نهایت ایران باخت.


دقیقا مثل اتفاقی که در جام‌ جهانی کشتی آزاد رخ داد. علی دایی بعد‌ها گفت پس از آن بازی، با دستور احمدی‌نژاد از سرمربیگری تیم ملی اخراج شده است. بازی فوتسال محمود احمدی‌نژاد و مورالس (رئیس‌جمهور چپ‌گرای بولیوی) با چندی از ستارگان فوتبال ایران مثل فرهاد مجیدی، وحید طالب‌لو، کریم باقری و مجتبی جباری در سال ١٣٨٩ هم حسابی خبرساز شد. قبل از دیدارهای انتخابی جام‌جهانی ٢٠١٤ هم احمدی‌نژاد چند ملاقات با ملی‌پوشان داشت. پس از صعود ایران به جام‌جهانی هم بازیکنان به دیدار احمدی‌نژاد رفتند و حواله خودرو پاداش گرفتند.

منبع: شرق

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.