طی حکمی از سوی اصغر امیرنیا مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج سید مصطفی زراوندیان به عنوان دبیر اجرایی برگزاری «جشنواره آیات» درکشور منصوب شد.

به گزارش جماران، به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت، اصغر امیرنیا مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج طی حکمی سید مصطفی زراوندیان را به عنوان دبیر اجرایی برگزاری برنامه «جشنواره آیات» در کشور منصوب کرد.

در حکم وی آمده است :

نظر به شایستگی، تعهد و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت « دبیر اجرایی برگزاری جشنواره آیات » منصوب می شوید.

امید است با استعانت از ذات اقدس احدیت ، به کارگیری حداکثر توان خویش با انجام برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از توان همکاران ارجمند، گام های مؤثری در جهت پیشبرد امور بر اساس اهداف و سیاست های مربوطه ، شیوه نامه و شرح وظایف ابلاغی ، برداشته شود.

شایان ذکر است جشنواره آیات در استان های آذربایجان شرقی (آواها و نغمات)، اصفهان (نگارگری)، بوشهر (فیلم کوتاه-انیمشن و کلیپ)، زنجان (گرافیک و پوستر)، گلستان (تئاتر)، خوزستان (نقاشی و نقاشیخط)، خراسان رضوی (شعر و داستان)، همدان (تصویرسازی) ومنطقه آزاد قشم (کودک ونوجوان) به همت دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت (ع) و مشارکت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، با هدف ارائه همه جانبه توانمندی ها و فعالیت های قرآنی و در راستای شناسایی تقویت استعدادهای بالقوه، به صورت رقابتی و جشنواره ای در نیمه دوم سال جاری برگزار خواهد شد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.