یک مقام مسئول با بیان اینکه هنوز هیچ برنامه پروازی برای انتقال جان باختگان حادثه منا قطعی نشده است؛ گفت: برخی از رسانه ها اخباری مبنی بر فرود هواپیمای حامل اجساد حجاج به کشور را اعلام کردند که این خبر را تکذیب می کنیم.

یک مقام مسئول با بیان اینکه هنوز هیچ برنامه پروازی برای انتقال جان‌باختگان حادثه منا قطعی نشده است؛ گفت: برخی از رسانه‌ها اخباری مبنی بر فرود هواپیمای حامل اجساد حجاج به کشور را اعلام کردند که این خبر را تکذیب می‌کنیم.


به گزارش جماران، این مقام مسئول در فرودگاه مهرآباد با تکذیب ورود اولین هواپیمای حامل اجساد حجاج در عصر امروز گفت: هنوز به هیچ پروازی مجوز داده نشده است و هیچ برنامه‌ای قطعی نیست.

وی ادامه داد: انتشار هرگونه خبری مبنی بر اعلام ساعت پروازهای فوق‌العاده باعث مراجعه خانواده قربانیان این حادثه به فرودگاه مهرآباد می‌شود، از این رو از مسئولان سایر نهاد‌ها خواهشمندیم، اخبار قطعی نشده را اطلاع‌رسانی نکنند.

این مقام مسئول تاکید کرد: عربستان هنوز مجوز پرواز هواپیماهای کارگو و مسافری را برای انتقال جان‌باختگان حادثه منا به ایران تایید نکرده است، بنابراین هنوز هیچ برنامه‌ای قطعی نیست.

منبع: ایلنا

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.