یکی از همسایه ها گفت: این زن و مرد مدتی پیش این طبقه را اجاره کردند و از آن زمان افراد زیادی به این ساختمان رفت و آمد می کردند.

مرد میانسالی با ضربات دسته کلنگ از سوی افراد ناشناس هدف قرار گرفت و به کام مرگ رفت. در جریان حادثه یک زن هم مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

به گزارش جماران، ساعت 18 روز یک شنبه، 6 مهرماه قاضی مدیر روستا بازپرس ویژه قتل پایتخت با تماس مأموران کلانتری 108 نواب، از قتل مرد میانسالی در دفتر کارش باخبر شد و همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی خود را به محل حادثه رساند.

جسد مرد 45 ساله که سر و صورتش آغشته به خون بود، در طبقه اول ساختمانی سه طبقه حوالی خیابان کارون کشف شده بود. نزدیک‌ جسد یک دسته چوبی کلنگ آغشته به خون کشف شد و حکایت از آن داشت عامل یا عاملان قتل با دسته کلنگ به مقتول ضربه زده‌اند. آنها همچنین دفترچه‌ای یافتند که نام مراجعه کنندگان در آن ثبت شده بود. تیم جنایی همچنین در یکی از اتاق‌ها پیکر خونین و نیمه‌جان زنی 40 ساله را کشف کردند. از آنجا که این زن به علت شدت جراحت قادر به حرف زدن نبود به بیمارستان منتقل شد. تیم جنایی همچنین در بررسی محل دست‌نوشته‌ای از مقتول پیدا کرد‌ که روی آن نوشته بود خدایا ما را از شر مشتریان شرور حفظ کن.

یکی از همسایه‌ها گفت: این زن و مرد مدتی قبل این طبقه را اجاره کردند و از آن زمان افراد زیادی به این ساختمان رفت و آمد می‌کردند. زن میانسالی مدعی بود که اینجا دفتر کاریابی است و افراد جویای کار به اینجا رفت و آمد دارند. وی ادامه داد: دقایقی قبل من متوجه سر و صدای زیادی از داخل این دفتر شدم. معلوم بود که داخل آن چند نفری در حال درگیری هستند اما دخالتی نکردم. من احتمال دادم که با هم مشاجره لفظی دارند اما وقتی صدای دلخراشی به گوشم رسید، کنجکاو شدم و از خانه‌ام بیرون آمدم که مشاهده کردم سه مرد جوان از ساختمان خارج شدند و با موتورسیکلتی از محل به ‌گریختند. بعد از آن بود که مشکوک شدم و به طبقه اول آمدم که با این صحنه روبه‌رو شدم و موضوع را به پلیس خبر دادم. همزمان با ادامه تحقیقات، جسد به دستور قاضی مدیر روستا ‌ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

منبع: جام نیوز

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.