جنبش انصار الله یمن رژیم آل سعود را به پیشروی در عمق عربستان تهدید و اعلام کرد تحولات بزرگی طی چند روز آینده رخ خواهد داد.

به گزارش جماران، جنبش انصار الله دیروز جمعه اعلام کرد قصد دارد به عمق سعودی وارد شود تا شرارت را در مرکز آن هدف قرار دهد.

جنبش انصار الله از تحولاتی بزرگ طی روزهای آینده خبر داد.
روزنامه الاخبار چاپ لبنان نوشت این تحول همزمان با حرکت بین المللی با محوریت روسیه برای زنده کردن مذاکرات سیاسی برای حل بحران یمن صورت می گیرد. روسیه در پی مخالفت عبد ربه منصور هادی رئیس جمهور فراری یمن به ریاض با گفتگوها به احیای مذاکرات بین گروههای یمنی اقدام کرده است.
الاخبار با نقل سخنان یوسف الفیشی معروف به ابو مالک از اعضای دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن نوشت او سخنان آتشینی زده است.
الفیشی در فیسبوک نوشته است:« ما ارتش و مردم یمن معتقدیم در حال دفاع از انسان و مکان و زمان و تاریخ در سراسر منطقه هستیم و همه ما به یاری خداوند اطمینان داریم.»
الفیشی افزود:« روزهای آینده تحولات بزرگی رخ خواهد داد که جهانیان را سرگشته خواهد کرد و طاغیان و استکبار جهانی را نیز به یاری خداوند سردرگم می کند.»
الفیشی گفت :« همه یمنی ها در برابر یک گزینه واحد قرار گرفته اند و آن حمله به عمق مملکت شنها و ضربه زدن به شرارت در مرکز آن است زیرا تنها گزینه شکستن شاخ شیطان است.»

منبع: واحد مرکزی

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.