رامسی مهاجم تیم تراکتور سازی در مصاحبه با گاردین درباره شرایط خود در کشور ایران صحبت کرد. در این مصاحبه او از داستان عجیب قهرمان نشدن تراکتور در هفته آخر فصل گذشته هم گفته است.

به گزارش جماران، رامسی درخصوص باشگاه فعلی خود گفت : « تراکتورسازی از باشگاه‌های بزرگ ایران است که بزرگ‌ترین پشتوانه آن تماشاگران و طرفداران زیاد آن هستند. تراکتورسازی فصل گذشته در حالی در لیگ ایران دوم شد که در هفته پایانی با مساوی خانگی دو امتیاز را از دست داد اما آنها فکر می‌کردند که با مساوی هم قهرمان خواهند شد چرا که نتایج دیدارهای رقبای آنها را اشتباه اعلام کرده بودند و در دقایق پایانی بازی هرگونه ارتباط از داخل استادیوم به خارج قطع شده بود اما پس از جشن قهرمانی تراکتورسازی معلوم شد که تیم دیگر قهرمان شده و تونی اولیویرا سرمربی تیم از این اتفاق به عنوان فریب و توطئه نام برد. »

او در ادامه گفت : « تراکتورسازی باشگاه بزرگی است که طرفداران آن با تشویق بی‌وقفه در طول بازی شما را مجبور می‌کنند تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهید. ما در هر دیدار دست‌کم 30 هزار تماشاگر داریم. من هیچ چیزی از لیگ ایران نمی‌دانستم اما پس از آمدنم به اینجا غافلگیر شدم. »

رامسی ادامه داد : « من از آمدنم به لیگ ایران پشیمان نیستم، این یک تجربه بزرگ برای من بود. در لیگ ایران بازیکنان با توانایی فنی زیادی وجود دارند. لیگ استرالیا دشوار است اما لیگ ایران بازی‌های بیشتری دارد و رقابتی‌تر است. من به عنوان یک فوتبالیست در فوتبال بزرگ ایران در حال پیشرفت هستم و دوری از خانه مشکلی نیست چرا که خانواده‌ام حمایتم می‌کنند. »

رامسی در مورد زندگی در ایران هم گفت : « مردم ایران بسیار مهربان هستند و من اینجا خیلی راحتم. من یکی از 4 بازیکن خارجی تیم هستم که با هم به انگلیسی صحبت می‌کنیم و با بقیه بازیکن‌ها هم به آسانی ارتباط برقرار می‌کنیم. فوتبال اینجا مثل دیگر نقاط جهان است و غذایی که اینجا مصرف می‌کنم هم مثل غذای استرالیا است. من اینجا هم پاستا و مرغ می‌خورم که طعم آن فقط کمی متفاوت است. »

منبع: خبر ورزشی

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.