استاندار مازندران در نشست مشترک اعضای ستاد سفرهای استانی رییس جمهوری و مسوولین استان مازندران گفت : مازندران برای استقبال از رییس جمهوری آماده است.

استاندار مازندران در نشست مشترک اعضای ستاد سفرهای استانی رییس جمهوری و مسوولین استان مازندران گفت : مازندران برای استقبال از رییس جمهوری آماده است.

به گزارش جماران، ربیع فلاح در این نشست گفت : انشاالله همانطور که مردم مازندران در خرداد 92 با حضور پرشور خود در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری حماسه پرشکوه و ماندگار را به یادگار گذاشتند بی شک در این سفر نیز استقبال باشکوهی را رقم خواهند زد .

ربیع فلاح تاکید کرد : مردم مازندران در همه عرصه ها پیشگام و پیشتاز بوده و در سفر رئیس جمهوری نیز صحنه هایی از ارادت و علاقه به دولت خدمتگزار تدبیر و امید را خلق خواهند کرد .

در این جلسه محمد رضا صالحی مشاور و مدیرکل پیگیری معاونت اجرایی رئیس جمهوری نیز مردم مازندران را مردمی با محبت و فهیم خواند و گفت : امیدوارم با انجام این سفر و توسعه سرمایه گذاری در روند توسعه همه جانبه مازندران گامهای موثری برداشته شود .

وی تاکید کرد : در این سفر باید از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای معرفی پتانسیلها و قابلیتهای مازندران برای مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذاری استفاده شود .

صالحی افزود : یکی از اقدامات خوب در سفر رئیس جمهوری دریافت درخواست ها و مطالبات مردم از طریق سیستم سامد و شماره 111 است و انتظار داریم در این زمینه اطلاع رسانی خوبی صورت گیرد .

همچنین عزیز صادقی مدیر کل امور اجرایی و دبیرخانه ستاد سفرهای استانی رئیس جمهوری به عناوین برنامه ها اشاره کرد و گفت : باید زمینه حضور گسترده مردم در برنامه ها از جمله دیدار عمومی با مردم استان فراهم گردد.

وی افزود : همزمان با سفر رئیس جمهوری ، وزرا و معاونین رئیس جمهوری نیز در شهرستانهای مازندران حضور خواهند یافت .

منبع: ایرنا

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.