ماهنامه فرهنگی - اجتماعی آفتاب زندگی با محوریت بحث در مورد خانواده ایرانی شروع به کار کرده و شماره صفر آن امروز وارد باجه های روزنامه فروشی سراسر کشور شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، این نشریه فرهنگی - اجتماعی که با صاحب امتیازی و مدیرمسئولی حجت الاسلام علی اکبر سبزیان از روز سه شنبه 6 مرداد ماه 94 روی پیشخوان باجه های مطبوعاتی تهران و سایر شهرهای کشور قرار گرفته، مسائل فرهنگی - اجتماعی «خانواده ایرانی» را در کنار دیگر مسائل روز محور بحث قرار می دهد.

این ماهنامه در پیش شماره خود، گفتگویی با محسن رضایی، چهره سرشناس سیاسی و نظامی کشورمان داشته و در مطلبی با تیتر «نیمه پنهان یک چریک» ناگفته هایی اززندگی شخصی و خانوادگی وی در کنار اقتضائات زندگی یک سیاستمدار را نقل کرده است.

گفتگو با یک زوج هنری که 36 سالگی ازدواجشان را به تماشا نشسته اند درکنار ده ها مطلب خواندنی دیگر، محتوای شماره «صفر» آفتاب زندگی را تشکیل می دهند.

این ماهنامه هرشماره را به یک خانواده تقدیم می نماید و شماره صفر به دلیل مصادف شدن با سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید محمد حسین نظر نژاد (بابا نظر)، به خانواده وی تقدیم شده است.

روز جمعه 9 مرداد نیز در مراسم سالگرد شهادت وی، در گلزار شهدای بهشت رضای مشهد، از دستخط مقام معظم رهبری که در رثای شهید بابا نظر نوشته شده، در مجله رونمایی می شود.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.