تفاهم نامه همکاری موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (س) اصفهان و جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان امضا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (س) در اصفهان به منظور ترویج افکار و اندیشه های بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (س) با جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

این تفاهم نامه همکاری به امضاء حجت الاسلام و المسلمین عباس کمساری از طرف مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی و مهندس تیموری از طرف جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه صنعتی اصفهان رسید .

بر اساس این تفاهم نامه دو نهاد فوق الذکر مکلف به انجام فعالیتهای علمی ، فرهنگی ، اجتماعی ، هنری ، آموزشی و پژوهشی در حوزه ترویج آراء و اندیشه های حضرت امام خمینی (س) خواهند بود .

برقراری تعامل و تبادل علمی ، پژوهشی و فرهنگی به منظور آگاهی بخشی به دانشگاهیان در خصوص تاریخ انقلاب اسلامی و اندیشه های امام خمینی (س) و ترویج مبانی و اصول بنیادی انقلاب اسلامی - زمینه سازی حضور ومشارکت موثر دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم در برنامه های علمی ، فرهنگی ، هنری و آموزشی در حوزه اندیشه های حضرت امام خمینی (س) از اهداف این تفاهم نامه است.

گفتنی است: در پایان این جلسه در خصوص برگزاری مشترک جشنواره هنری طریق جاوید که با موضوع افکار و اندیشه های حضرت امام خمینی (س) در حوزه هنرهای تجسمی و راه های همکاری موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (س) اصفهان و جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.