پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران -تهران

وزیر اطلاعات در گفت و گو با خبرنگار جماران در غرفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی:

وزیر اطلاعات در بازدید از بیست هفتمین نماشگاه بین المللی کتاب تهران در غرفه موسسه حفظ و نشر آثار امام خمینی حضور یافت و از آثار و محصولات این غرفه، بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار جماران، حجت‌الاسلام محمود علوی وزیر اطلاعات، فضای نمایشگاه بین المللی کتاب امسال را معنوی و فرهنگی توصیف کرد و با ابراز خرسندی از توفیق بازدید این نمایشگاه گفت: نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، امسال صبغه فرهنگی پررنگ تری یافته است.
وزیر اطلاعات که در غرفه موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی با خبرنگار جماران سخن می گفت: به تشریح جو و فضای فرهنگی نمایشگاه پرداخت و ادامه داد: « همان طور که چهره‌ها نشان می‌دهد افراد به دنبال مطالب سطحی و گذرا نیستند بلکه واقعا احساس می‌شود که افراد در غرفه‌ها در حال جستجوی عمیق فکری و فرهنگی هستند که این موضوع مسبب خوشحالی است.»

حجت‌الاسلام علوی هچنین در پاسخ به پرسش خبرنگار جماران درباره مقایسه نمایشگاه امسال با سال‌های گذشته گفت: «برای ما که برای بازدید از نمایشگاه در این جا حضور پیدا می‌کنیم، مقایسه کار آسانی نیست. چون حتما نیاز به انجام یک فعالیت آماری دارد. جنبه فرهنگی نمایشگاه در سال‌های گذشته هم خوب بود. اما متوجه شدم؛ در نمایشگاه امسال فضا، به‌گونه‌ای است که افراد در آن احساس خوشایندی دارند.

وی نکته قابل توجه در نمایشگاه امسال را فعالیت و نشاط تمامی افراد دست‌اندرکار برگزاری نمایشگاه دانست و گفت: در این میان هم نیروهای فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هم نیروهایی که مسوولیت تأمین امنیت نمایشگاه را بر عهده داشتند؛ زحمت بسیاری می کشند و این آرامش، راحتی و امنیت باعث حضور فرهنگی گسترده مردم در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شده است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.