رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت:‌ تمرکز دانشگاه آزاد در مدیریت من برای سال‌های آینده در دو محور ارتقای کیفیت در آموزش و پژوهش و فعالیت‌های فرهنگی است.

به گزارش جماران به نقل از ایسنا، فرهاد دانشجو در شصت‌وهفتمین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد با بیان اینکه دانشگاه آزاد یک پروژه موفق نظام است، اظهار کرد: این توفیق با زحمت و تلاش بسیاری از ایرانی‌ها از جمله اساتید،‌ دانشجویان، کارمندان،‌ مسئولان، خیرین،‌ علما، روحانیت، مسئولان استان‌ها، شهرداران، استانداران و حمایت‌های مقام معظم رهبری و امام خمینی‌(س) حاصل شده است.

وی افزود: همچنین از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و دکتر جاسبی که در این زمینه زحمات بیشتری کشیده‌اند، تشکر می‌کنم.

دانشجو با اشاره به حضور حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید حسن خمینی در این مراسم، تصریح کرد: از ابتدای مسئولیتم، وی همواره حامی بنده و مدیریت جدید بوده‌ و با نقطه نظرات و حمایت‌ها برای ما پشتیبانی قابل تکیه بوده‌اند.

وی درباره محورهای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های آینده، گفت:‌ در دوره جدید مدیریت بنده تمرکز ما بر دو محور ارتقای کیفیت در آموزش و پژوهش در همه مقاطع به ویژه تحصیلات تکمیلی و همچنین فعالیت‌های فرهنگی است.

دانشجو افزود: ما دغدغه اسلام داریم، بنابراین فرهنگ اسلامی و ایرانی در اولویت‌ فعالیت‌های دانشگاه است که در این مسیر اول به خدا توکل می‌کنیم و سپس صبر و محبت را فراموش نمی‌کنیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه هر اندازه رابطه میان انسان با خدا اصلاح شود، رابطه انسان با عالم نیز اصلاح می‌شود،‌ اظهارکرد: به واسطه تقوا می‌توان توان مدیریتی را افزایش داد، همچنین رسیدن به درجات بالای مدیریتی و علمی تنها در سایه صبر و استقامت امکانپذیر است، از سوی دیگر جامعه مطلوب اسلامی جامعه‌ای است که بر اساس محبت خدا و رسول خدا‌(ص)، ائمه اطهار‌(ع) و محبت انسان‌ها نسبت به یکدیگر مدیریت شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.