لوح فشرده کتاب "حدیث بیداری" و فیلم مستند "سیره عملی روح الله " در کشورهای صربستان، بوسنی و هرزگووین، کرواسی و مونته نگرو منتشر و قابل بهره برداری است.

لوح فشرده کتاب "حدیث بیداری" و فیلم مستند "سیره عملی روح الله"، از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بلگراد منتشر شد.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران، کتاب "حدیث بیداری" نوشته حمید انصاری که پیش از این از سوی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س)به چاپ رسیده بود، از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بلگراد ترجمه و به چاپ رسید و لوح فشرده آن نیز منتشر شد.

بنابراین گزارش، فیلم مستند "سیره عملی روح الله" نیز که با ورود امام خمینی(س) پس از تبعید 15 ساله به کشور آغاز و به وقایع مهمی طی ده سال اول انقلاب اسلامی می پردازد که پیش از این از سوی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تولید و پخش شده بود به همت رایزنی های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای صربستان و بوسنی و کالج فارسی- بوسنیایی گلستان در ساریوو، ترجمه، صداگذاری و زیر نویس شده است.

گفتنی است این دو مجموعه به دلیل زبان مشترک کشورهای صربستان، بوسنی و هرزگووین، کرواسی و مونته نگرو، توزیع و قابل بهره برداری می باشند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.