کتاب چهل حدیث حضرت امام خمینی(س) پرفروش ترین کتاب منتشر شده از سوی موسسه چاپ و نشر عروج، از مجموع بیش از سیزده هزار نسخه فروش توسط فروشگاه های این انتشاراتی در مهر ماه بوده است

بنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، چاپ پنجاه و دوم کتاب چهل حدیث حضرت امام خمینی(س) با بیش از هزار ششصد نسخه پرفروش ترین اثر ارائه شده در فروشگاه های انتشاراتی عروج بوده است. وصیت نامه حضرت امام(س) نیز با فروش قریب به 3000هزار نسخه رتبه دوم آثار ارائه شده توسط این موسسه را به خود اختصاص داده است. کتاب اقلیم خاطرات که جلد اول خاطرات سرکار خانم فاطمه طباطبایی محسوب می شود نیز با بیش از هزار نسخه و دیوان حضرت امام(س) با نزدیک 700 نسخه کتاب های بعدی پرفروش این انتشارات بوده است.

موسسه چاپ و نشر عروج طی مهرماه سال نود بیش از سیزده هزار نسخه از آثار حضرت امام خمینی(س) و سایر آثار مرتبط را در عرصه نشر توزیع کرده است و کتاب ولایت فقیه حضرت امام خمینی(س) در این ماه با فروش نزدیک به 600 نسخه از جمله آثار پر مخاطب عرضه شده توسط فروشگاه های انتشارت عروج بوده است.

مجموعه دو جلدی گزیده تاریخ معاصر با عناوین "سرنوشت منصور" و "خشونت قانونی" که اثری پژوهشی است و دیدگاه نویی را در رابطه با بخشی از تاریخ معاصر کشورمان ارائه می دهد با فروش نزدیک به 600 نسخه از جمله آثار مورد توجه مخاطبان بوده است.

عرفان از منظر وحی و برهان و کفایة الاصول نیز هر کدام با فروش نزدیک به پانصد نسخه از جمله آثار مورد توجه بوده اند. کتاب کفایة الاصول به تبیین مبانی اصولی امام خمینی می پردازد. چاپ هجدهم کتاب آداب نماز حضرت امام(س) و چاپ دوازدهم تفسیر سوره حمد نیز با فروش بیش از سیصد نسخه از دیگر آثار مورد توجه مخاطبان است.

منشور روحانیت، سی دی مجموعه آثار امام(س)، شرح حدیث جنود عقل و جهل، و جایگاه زن در اندیشه امام از مجموعه تبیان و نگرشی موضوعی بر وصیت نامه امام(س) وسایر آثار مورد توجه در دوماه اول سال 90 بوده اند. مجموعه های تبیان گردآوری موضوعی فرمایشات حضرت امام است.

کتاب ولایت فقیه بیست و چهارمین چاپ، چهل حدیث پنجاه و دومین، منشور روحانیت سی و سومین، آداب نماز هجدهمین، وصیت نامه چهل و دومین و نگرشی موضوعی بر وصیت نامه امام(س) و دیوان امام به ترتیب سیزدهمین و پنجاه و هفتمین چاپ خود را پشت سر می گذرانند.

انتشار عرفان از منظر وحی کفایه الاصول و شرح حدیث جنود عقل و جهل از مجموعه فعالیت های دفتر قم موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی بوده است که در لیست پرفروش های این ماه قرار گرفته است.
در آثار عربی نیز گزیده آثار امام، چهل حدیث و سرالصلوة از آثار مورد توجه است.

وصیت نامه حضرت امام و مجموعه آثار ایشان نیز آثار پرفروش در بخش نرم افزارهای چندرسانه ای بوده است

علاقمندان می توانند این آثار و سایر انتشارات نشر عروج را از مراکز پخش این موسسه واقع در خیابان انقلاب، بین 12 فروردین و فخرازی، فروشگاه مرکزی تلفن:66404873 و خیابان انقلاب، تقاطع حافظ، فروشگاه شماره 1 تلفن:66701297 و خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین ، خیابان شهدای ژاندارمری، فروشگاه شماره 2 تلفن:66955737 و حرم مطهر حضرت امام خمینی ضلع شمالی ، فروشگاه شماره 3 تلفن:55203801 و کلیه نمایندگی های فروش در استانها تهیه کنند..

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.