آیت الله موسوی بجنوردی گفت: هر امتی روزی را به عنوان شادترین روز و روزی را به عنوان غمگین ترین روز خود در نظر می گیرد که امت اسلامی شادترین روز خود را بعثت پیامبر اکرم و غمگین‌ترین روز را رحلت ایشان میدانند.

به گزارش ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام (س)، آیت الله سید محمد موسوی بجنوردی که در حسینیه جماران در نشست قرآنی «محراب آفتاب» سخن می گفت، ادامه داد: مردم ایران نیز شادترین روز خود را روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران یعنی روز بیست و دوم بهمن میدانند که این روز به برکت انقلاب اسلامی و به برکت عزم امام خمینی الگویی برای جهان اسلام شد .

وی همچنین غم انگیزترین روز مردم ایران را رحلت حضرت امام دانست و گفت : در این روز ملت ایران گوهری تابناک را از دست داد.

عضو مجمع روحانیون مبارز همچنین گفت : انقلاب اسلامی ایران یک بیداری دینی در دنیا به وجود آورد که حتی می توان گفت در ادیان دیگر از جمله مسیحیت نیز تاثیر گذاشت و این ادیان را از غفلت نجات داد.

وی همچنین از نقش دانشگاه آزاد اسلامی نیز صحبت به میان آورد و تصریح کرد : دانشگاه آزاد اسلامی خدمت بزرگی را به نسل جوان کرد زیرا بسیاری از جوانان قبل از به وجود آمدن دانشگاه آزاد از کنکور عقب می ماندند.

بجنوردی در پایان خاطرنشان کرد : بنده دو دوره عضو شورای عالی قضایی بودم و شاهد بودم که یکی از مشکلات جوانان کنکور بود و متاسفانه گروهک های ضد انقلاب از این خلأ استفاده می کردند و جوانان را صید می کردند که دانشگاه آزاد توانست این خلا را به خوبی پر کند.

نشست قرآنی محراب آفتاب به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال به مناسبت بیست و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی(س) برگزار شد.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.