با پایان داوری آثار رسیده به «نخستین جشنواه عکس دل‌دیده»؛ جلوه‌های حضور علاقه‌مندان امام(س) به تصویرکشیده می‌شود

مرحله نهایی داوری آثار رسیده به دبیرخانه «نخستین جشنواه عکس دل‌دیده» روز گذشته (هشتم خرداد ماه) برگزار و آثار منتخب برای نصب بر روی پرتابل‌های شهری تهران و ارایه در نمایشگاهی که در حرم مطهر برپا می‌‌شود؛ انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبری جماران، به نقل از دبیرخانه این جشنواره، «جشنواره عکس دل‌دیده» نخستین جشنواره‌ای است که آثار منتخب آن علاوه بر ارایه در نمایشگاهی که در ایام ارتحال در حرم مطهر برپا می‌شود، بر روی بیش از صد پرتابل شهری تهران نیز نصب خواهند شد و به عبارتی نخستین نمایشگاه عکس شهری به شمار می‌رود.

هیأت داوران این جشنواره متشکل از آقایان محمود عبدالحسینی، محمد نوروزی و بهرام محمدی‌فر در پایان جلسه داوری، از بین آثار ارسال شده 40 عکس را جهت شرکت در نمایشگاه و نمایش در سطح شهر انتخاب کردند.

حامد فرج‌الله و سعید عامری (3عکس)، رئوف محسنی، ابوالفضل نسایی، اکبر توکلی، امیر حسامی‌نژاد، الهام صحوی، منصوره معتمدی، مازیار اسدی، مهدی عباسی، مهدی مریزاد، مصطفی حق‌گو (2عکس)، عبدالرحمان مجرد، علی حامد حقدوست، علیرضا صمدی، علیرضا صوت‌اکبر، آذین حقیقی، بهنام صحوی، هادی صمدی، هاجر بیک محمدی، حامد ملک‌پور، حسن قائدی، حسن موسوی، خدابخش مالمیر، محمدرضا دهداری، محمد صادق حیدری (1عکس) راه‌یافتگان به بخش نمایشگاه جشنواره هستند.

علاوه بر آثار راه‌یافته به نمایشگاه، 60 عکس منتخب به نمایش درنیامده از مراسم ارتحال حضرت امام (ره) نیز در «نخستین جشنواره عکس دل‌دیده» به نمایش در خواهند آمد.

مراسم پایانی این جشنواره، پس از برگزاری بیست‌ودومین سالگرد بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) اواخر خرداد ماه برای تقدیر از برگزیدگان و تجلیل از پیشکسوتان در تهران برگزار خواهد شد.

«نخستین جشنواره عکس دل‌دیده» با همت ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام (س) و با حمایت سازمان زیباسازی شهر تهران با هدف نمایش جلوه‌های حضور علاقه‌مندان امام(ره) در مراسم ارتحال ایشان طی 21 سال گذشته برگزار می‌شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.