محققان و پژوهشگران پایگاه مجلات تخصصی نور به مناسبت ورود حضرت امام خمینی(ره) و دهه فجر بیش از یک هزار مقاله با عنوان حضرت امام خمینی(ره) را در دسترس علاقه‌مندان قرار دادند.

همزمان با سی و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیش از یک هزار مقاله با عنوان حضرت امام(ره) در پایگاه مجلات تخصصی نور به نشانی http://www.noormags.com/view/default.asp قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، نبی‌الله ترابی، مسئول پایگاه مجلات تخصصی نور، در گفت‌وگو با خبرگزاری ایکنا، با بیان این مطلب، گفت: جمع‌آوری و در دسترس قرار دادن این مقالات در راستای تسهیل در امر پژوهش و تحقیق فرهیختگان علمی کشور انجام گرفته است.
وی تصریح کرد: بیش از هزار مقاله با موضوع امام خمینی(ره) در دسترس کاربران قرار گرفته است و در طی دهه فجر با محوریت انقلاب اسلامی نیز مقالاتی دیگر در سایت قرار می گیرد.
وی ادامه داد: از این تعداد 163 مقاله در مجموعه فلسفه و کلام، 187 مقاله در مجموعه تاریخ، 78 مقاله در مجموعه فقه و اصول، 73 مقاله در مجموعه علوم سیاسی و در نهایت 62 مقاله در مجموعه قرآن و حدیث تهیه و در دسترس محققان قرار گرفته است.
مجلات تخصصی علوم اسلامی و علوم انسانی نور، در مهرماه سال 1384 به همت مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی، در راستای تسهیل و ترویج امر پژوهش و با هدف ایجاد بانک اطلاعات گسترده از مجلات علوم اسلامی و انسانی پایه‌ریزی شده است.
این پایگاه با در بر داشتن 26 هزار شماره مجله در 300 عنوان از مجلات یک قرن پیش تا به امروز و با دارا بودن بیش از 200 هزار مقاله در یک میلیون و پانصدهزار صفحه، به گنجینه‌ای گرانبها و حوزه‌‌ای مناسب برای پژوهش تبدیل شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از این مقالات به پایگاه علمی مجلات تخصصی نور (نورمگز) به نشانی http://www.noormags.com/view/default.asp مراجعه کنند.
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.