رئیس سازمان ملی جوانان با اعلام برنامه های این سازمان در رابطه با ترویج اندیشه های رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت: سعی می کنیم تشکل های جوانان، مروج افکار و اندیشه های امام شوند.

به گزارش واحد خبر موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(ره)، حجه الاسلام علی اکبری در بازدید از غرفه این موسسه در پانزدهمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها، درباره معرفی شخصیت حضرت امام (ره) گفت: به نوبه خود تدوین مدل ارتباطی نسل حدید با افکار امام را در برنامه های سازمان ملی جوانان قرار داده ایم. نکته مورد تاکید ما، تشکیل تشکل ها و کانون ها و مجامعی از جوانان است که به نام حضرت امام(ره) و برای ترویج شخصیت ایشان انشالله وارد میدان خواهند شد.
وی افزود: همه دستگاه های فرهنگی کشور از اصلی ترین رسالت هایشان این است که بین مخاطب جوان و افکار امام این ارتباط را برقرار و تقویت کنند.
حاج علی اکبری درباره رابطه نسل جوان با بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: حضرت امام(ره) اینقدر شخصیتشان با طراوت است که فکر می کنم همیشه برای جوانان به عنوان یک اسطوره تاثیرگذار و یک شخصیت هدایتگر و یک معلم بزرگ می تواند مطرح باشد. ایشان با اینکه در سنین بالا پرچم داری نظام اسلامی را بعهده گرفتند، ولی آنقدر شخصیتشان هماهنگ با روانشناسی جوان است که وقتی این دو برابر هم قرار می گیرند، جوان به شکل شگفت انگیزی مجذوب شخصیت حضرت امام خمینی (ره) می شود.
وی در پایان با جفا کاری خواندن ارائه قرائتی از امام عظیم الشان که بخواهد ابعاد گسترده ایشان را محدود کند، افزود:
هیچ گروهی نمی تواند ایشان را در خودش منحصر کند.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.