همایش کارگاهی هنری مهر با تولید 24 اثر گرافیکی و 35 اثر نقاشی و با معرفی و تقدیر از برگزیدگان بخش دانشجویی عصر روز جمعه 24 آبان به کار خود پایان داد.
به گزارش واحد خبر موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)، در رشته نقاشی، زهره هاشمی از دانشگاه شاهد نفر اول، عبدالناصر صوابی از دانشگاه هرات نفر دوم شناخته شدند و آقایان حسن روح الامینی از دانشگاه شاهد و رسول اکبرلو از دانشگاه شاهد بطور جداگانه حائز رتبه سوم شدند.
از سوی هیات داوران روح الله گیتی نژاد از دانشگاه شاهد، معصومه مصلح امیردهی از دانشگاه تهران و علی رضا گل محمدی از دانشگاه شاهد بطور جداگانه و بدون رتبه بندی به عنوان نفرات برگزیده رشته گرافیک معرفی شدند. در این رشته اثری به عنوان رتبه دوم و سوم شناخته نشد البته اثر خلق شده توسط روح الله گیتی نژاد به عنوان اثری با کیفیت بالاتر معرفی شد.
در رشته نقاشی همچنین هیأت داوران همایش، آثار جواد مدرسی از دانشگاه شاهد، امیر دستمردی از دانشگاه شاهد، امرالله اسماعیلی از دانشگاه تهران، علیرضا شکری نژاد از دانشگاه تربیت مدرس و سیدنویدالحق فضلی از دانشگاه هرات را شایسته تقدیر دانست.
تمامی دانشجویان شرکت کننده در این همایش کارگاهی از سوی معاونت هنری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) مورد تقدیر قرار گرفتند.
شایان ذکر است، آثار نقاشی توسط مرتضی حیدری، علی رضا شیرازی، کاظم چلیپا، غلام حسین کریمی دونا و آثار گرافیکی توسط مرتضی افشاری، سیدحمید شریفی و محمد فدوی مورد داوری و ارزیابی قرار گرفتند.
گفتنی است، سومین همایش کارگاهی هنری مهر به مدت 3 روز با حضور 23 استاد و 44 دانشجو در حسینیه برگزار شد. 41 اثر دانشجویی خلق شده در این همایش جهت نمایش در گنجینه مهر (موزه حضرت امام خمینی) در اختیار موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی قرار گرفت.
در این همایش کارگاهی همچنین 18 ماندگار اثر هنری توسط اساتید برجسته هنر خلق شد که این آثار نیز از سوی موسسه خریداری شده و در گنجینیه مهر(موزه حضرت امام خمینی) به نمایش درخواهد آمد
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.