برنامه های موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان به مناسبت ماههای مبارک شعبان و رمضان و سالروز تأسیس موسسه به فرمان حضرت امام خمینی (س)اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، روابط عمومی نمایندگی موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی(س) در استان اصفهان، طی اطلاعیه ای برنامه های این موسسه را به مناسبت ماه های شعبان و رمضان اعلام کرد.

بنا بر این گزارش نمایشگاه آثار هنری هنرمندان در این ایام در نگارستان امام خمینی(س) بر پا خواهد شد. این نمایشگاه آثار هنری شامل26 اثر در قالب رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، تذهیب و عکس بوده و از اساتید صاحب نام از جمله مرحوم استاد فضایلی، استاد صدری، استاد حسامی، استاد معین الکتاب، استاد موحدیان و... که با الهام از آیات قرآن کریم و روایات ائمه اطهار(ع) و جملات قصار از حضرت امام خمینی(س) به خلق اثر هنری ماندگار همت گمارده اند که در گالری های شماره 1 و2 نگارستان امام خمینی(س) برپا شده است .
همچنین نمایشگاه و فروشگاه کتاب تخصصی امام خمینی (س) و انقلاب اسلامی در فضای ورودی نگارستان حضرت امام خمینی(س) برپاست. تعداد 125 عنوان کتاب از انتشارات عروج وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س) به معرض نمایش و فروش گذارده شده که از جمله آثار جدید می توان به عناوین ذیل اشاره نمود:
* بر ساحل آفتاب (ره توشه ماه مبارک رمضان )
* سیمای اهل بیت (ع) در عرفان امام خمینی (س)
* رفتار شناسی امام خمینی (س)
* امام خمینی (س) و هیأت های دینی مبارز
* اقتصاد در اندیشه امام
* اصول اخلاق اجتماعی در اندیشه امام
* پشت دیوار مدرسه ( رمان )
* پاییز گرم ( رمان )
* کنار جاده خاکی ( مجموعه داستان )
* سرود جاودانی ( مجموعه اشعار )

گفتنی است نگارستان امام خمینی (س) واقع در اصفهان میدان فیض جنب پل خواجو همه روزه بجز ایام تعطیل از 8 صبح لغایت 8 شب آماده بازدید عموم است.
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.