ویژگی این نرم افزار نسبت به نرم افزار های دیگر داشتن تصاویر سه بعدی از صحن، ضریح مطهر امام و حسینیه جماران است.

مؤسسه فرهنگی عروج اندیشه نوین، نرم افزار "مسافر ملکوت" را با موضوع زندگی، آثار و اندیشه‌های حضرت امام خمینی (س) تهیه و تولید کرد.
حجت الاسلام رضا نوربخش، مدیر عامل مؤسسه فرهنگی عروج اندیشه نوین در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران گفت: این نرم افزار در بردارنده زندگی نامه امام خمینی (س) از بدو تولد تا ارتحال است. تبیین اندیشه های بنیانگذار انقلاب با جذابیت بیشتر برای جوانان به ویژه نسل سوم انقلاب از مهمترین اهداف این موسسه در تولید این نرم افزار است.
نوربخش افزود: نرم افزار مسافر ملکوت در بردارنده زندگی نامه امام خمینی (س) است. زندگی نامه امام (س) به صورت سال شمار و ماه شمار در شش قسمت آورده شده است، به همراه رساله و توضیح المسائل حضرت امام با امکان متن برداری، صحیفه حضرت امام با امکان جستجو از بخش های نرم افزار مسافر ملکوت است.
مدیر عامل مؤسسه فرهنگی عروج اندیشه نوین ادامه داد: دیوان امام، کلمات قصار، وصیت نامه سیاسی الهی امام (س)، مجموعه سخنرانی امام (س) در بهشت زهرا (س) در 8 قسمت، عکس های موضوعی امام خمینی (س) که بیش از 200 عکس در هشت موضوع حدیث عشق، سال های مبارزه، روزهای آسمانی، بازگشت آفتاب، قرار عاشق، انتخابات، تب داری معشوق و پرواز در ابدیت در نرم افزار مسافر ملکوت آورده شده است.
وی تصریح کرد: کتابخانه تخصصی امام خمینی (س) از دیگر بخش های این نرم افزار است که بیش از 87 عنوان کتاب و مقاله مربوط به امام و کتاب هایی که دیگران در خصوص آن حضرت نوشته اند در آن منعکس شده است.
نور بخش درباره این نرم افزار که به مناسبت بستمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی تولید شده است، افزود: مستند سیره امام (س) و تصاویر سه بعدی از صحن، ضریح حرم مطهر و حسینیه جماران به همراه 50 خاطره از حضرت امام و دیگر افراد و نزدیکان ایشان که در خصوص آن حضرت صحبت کرده اند از دیگر بخش‌های تشکیل دهنده این نرم افزار است.
وی ویژگی این نرم افزار نسبت به نرم افزار های دیگر را داشتن تصاویر سه بعدی از صحن، ضریح و حسینیه جماران دانست و گفت: در بخش مستندات نرم افزار مسافر ملکوت 16 قسمت فیلم مستند از امام خمینی وجود دارد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
مدیر عامل مؤسسه فرهنگی عروج اندیشه نوین از تولید نرم افزار جدیدی با موضوع انقلاب و نقش حضرت امام خمینی (س) در پیروزی ان در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد: هم اکنون در مرحله آماده سازی بخش محتوایی این نرم افزار هستیم. بخش مهم این نرم افزار طرح شفاف مستندات موجود در مورد انقلاب اسلامی و نقش امام خمینی (س) بر پیروزی آن است.
مؤسسه عروج اندیشه نوین که تمامی اعضای آن را مدیران حوزه های علمیه، اساتید و طلاب حوزه های علمیه تهران تشکیل می دهند به صورت رسمی کار خود را از یک سال پیش آغاز و تاکنون نرم افزارهایی چون کوثر، شکوفه های کوثر، جشن فرشته ها، امام رضا (ع) و اشک سرخ در مورد امام حسین (ع) را تولید کرده است.
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.