این کتاب با همت و تلاش رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در یونان و با همکاری دفتر نشر آثار حضرت امام خمینی به زبان یونانی ترجمه، چاپ و منتشر شده است.

کتاب « حدیث بیداری » به همت استاد جرج موستاکیس استاد دانشکده الهیات به زبان یونانی ترجمه و منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران، کتاب حدیث بیداری درباره زندگینامه آرمانی- علمی و سیاسی حضرت امام خمینی(س) (از تولد تا رحلت) که توسط حمید انصاری نوشته شده است، با همت و تلاش رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در یونان و با همکاری موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی به زبان یونانی ترجمه، چاپ و منتشر شده است.

بنابراین گزارش، این کتاب 224 صفحه ایی شامل زندگی نامه حضرت امام خمینی (س) از تولد تا ارتحال، چالش ها و مبارزات حضرت امام است.

گفتنی است، دکتر طوبی کرمانی رایزن فرهنگی کشورمان در یونان پس از انتشار این کتاب، گفت: با توجه به اینکه اندیشمندان و آزادگان یونانی به حضرت امام خمینی(س) علاقه ویژه ایی دارند این رایزنی اقدام به چاپ این کتاب نموده است.

وی افزود: این رایزنی برای آگاهی افکار عمومی شهروندان یونان از حقایق انقلاب اسلامی و مبارزات به حق امام خمینی(س)، نسبت به ترجمه و انتشار یک سری از کتب حضرت امام به زبان یونانی اقدام خواهد کرد.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.