کتاب جنود عقل و جهل در بخش عربی در دومین چاپ پرفروش ترین کتاب منتشر شده از سوی موسسه چاپ و نشر عروج وابسته به موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی در تیرماه سال 90 است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی جماران ، کتاب جنود عقل و جهل با تیراژ فروش 3000 نسخه بیشترین آمار فروش را در فروشگاه های انتشاراتی عروج به خود اختصاص داده است.
همچنین مجموعه آداب نماز با تیراژ 2839 و کنار جاده خاکی با تیراژ 2800 از دیگر آثاری هستند که در تیر ماه سال 90 بعد از کتاب جنود عقل و جهل مورد توجه علاقمندان قرار گرفته اند.
لازم به ذکر است کتاب های به پیشباز بهار ، طلوع خورشید ، پشت دیوار مدرسه ، آدم برفی ، مثل پرنده ها و مدرک جرم از دیگر مجموعه های منتشر شده در انتشارات عروج است که هر کدام تیراژ نزدیک به 3000 نسخه را به خود اختصاص داده اند .
رمان قفس نیز از دیگر آثاری است که در تیرماه سال 90 مورد توجه قرار گرفته است.
بر اساس این گزارش مجموعه رساله امام در هفتمین چاپ، در وادی عشق در اولین چاپ و مفاهیم اخلاقی / آداب معاشرت در اولین چاپ از پرفروشترین کتاب ها ی منتشر شده عروج در دفتر قم بوده است.
لازم به ذکر است که مجموعه جنود عقل و جهل در دومین چاپ ، حدیث بیداری در دوازدهمین چاپ ، سر الصلوه در پنجمین چاپ و همچنین جایگاه زن در سومین چاپ از مجموعه کتاب هایی هستند که در بخش زبان عربی بیشترین فروش را در تیر ماه 90 به خود اختصاص داده اند.
علاقمندان می توانند این آثار را از مراکز پخش انتشارات عروج واقع در خیابان انقلاب، بین 12 فروردین و فخرازی، فروشگاه مرکزی تلفن:66404873 و خیابان انقلاب، تقاطع حافظ، فروشگاه شماره 1 تلفن:66701297 و خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین ، خیابان شهدای ژاندارمری، فروشگاه شماره 2 تلفن:66955737 و حرم مطهر حضرت امام خمینی (س)، ضلع شمالی ، فروشگاه شماره 3 تلفن:55203801 و کلیه نمایندگی های فروش در استانها تهیه کنند.
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.