کتاب ولایت فقیه حضرت امام خمینی(س) پرفروش ترین کتاب منتشر شده از سوی موسسه چاپ و نشر عروج، از مجموع بیش از پنجاه و چهار هزار نسخه فروش توسط فروشگاه های این انتشاراتی در دوماه اول سال90 بوده است.

منشور روحانیت، مهجوریت قرآن از دیدگاه امام(س)، سی دی مجموعه آثار امام(س)، وصیت نامه حضرت امام(س)،شرح حدیث جنود عقل و جهل، آداب نماز و جایگاه زن در اندیشه امام و جایگاه تعلیم و تربیت در اندیشه امام از مجموعه تبیان سایر آثار مورد توجه در دوماه اول سال 90 بوده اند. مجموعه های تبیان گردآوری موضوعی فرمایشات حضرت امام است.

کتاب ولایت فقیه بیست و دومین چاپ، چهل حدیث پنجاه و یکمین، منشور روحانیت سی و دومین، آداب نماز هفدهمین، وصیت نامه چهل و دومین و جایگاه زن در اندیشه امام و جایگاه تعلیم و تربیت در اندیشه امام از مجموعه تبیان به ترتیب دوازدهمین و ششمین چاپ خود را پشت سر می گذرانند.

مجموعه سه جلدی زندگی مصور امام نیز که برای کودکان و نوجوانان تهیه شده است از آثار مورد توجه در آذرماه بوده است.

انتشار مهجوریت قرآن از دیدگاه امام(س)، عرفان از منظر وحی، آداب باطنی تلاوت قرآن و شرح حدیث جنود عقل و جهل از مجموعه فعالیت های دفتر قم موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی بوده است که در لیست پرفروش های این دو ماه قرار گرفته است.
در آثار عربی نیز شرح دعای سحر، جهاد اکبر، زندگینامه امام خمینی و جایگاه زن و در آثار انگلیسی آداب نماز، جایگاه زن، نظریه عدالت، آوای توحید، تفسیر سوره حمد و خمینی روح الله از آثار مورد توجه است.علاقمندان می توانند این آثار و سایر انتشارات نشر عروج را از مراکز پخش این نشر واقع در خیابان انقلاب، بین 12 فروردین و فخرازی، فروشگاه مرکزی تلفن:66404873 و خیابان انقلاب، تقاطع حافظ، فروشگاه شماره 1 تلفن:66701297 و خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین ، خیابان شهدای ژاندارمری، فروشگاه شماره 2 تلفن:66955737 و حرم مطهر حضرت امام خمینی (س)، ضلع شمالی ، فروشگاه شماره 3 تلفن:55203801 و کلیه نمایندگی های فروش در استانها تهیه کنند.وصیت نامه حضرت امام و مجموعه آثار ایشان نیز آثار پرفروش در بخش نرم افزارهای چندرسانه ای بوده است.بنا به گزارش واحد فروش این موسسه، کتاب دیوان اشعار حضرت امام خمینی(س) در قطع های مختلف نیز با فروش قریب به 3000هزار نسخه رتبه دوم فروش این موسسه را به خود اختصاص داده است. ترجمه فارسی چهل حدیث با بیش از دوهزار نسخه و کتاب اقلیم خاطرات که جلد اول خاطرات سرکار خانم فاطمه طباطبایی محسوب می شود با قریب به دوهزار نسخه کتاب های بعدی پرفروش این انتشارات بوده است.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبری جماران، موسسه چاپ و نشر عروج طی دوماه ابتدایی سال نود بیش از پنجاه و چهار هزار نسخه از آثار حضرت امام خمینی(س) را در عرصه نشر توزیع کرده است و کتاب ولایت فقیه حضرت امام خمینی(س) در ماه فروردین و اردیبهشت با فروش نزدیک به 6000 نسخه پرفروش ترین کتاب عرضه شده توسط فروشگاه های انتشارت عروج بوده است. انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.