کتاب کوثر فقه که شرحی بر کتاب المکاسب و متاجر تحریر الوسیله می باشد شرحی استدلالی پیرامون مباحث معاملات تحریر الوسیله است که به قلمی روان و محققانه به نگارش در آمده است.

کتاب کوثر فقه که شرحی بر کتاب المکاسب و متاجر تحریر الوسیله امام خمینی(س)است به قلم حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی خراسانی منتشر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری جماران،از آنجایی که تنظیم مناسب و نشر بایسته آثار ماندگار امام خمینی(س)رسالت اصلی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(س)است،و
نظر به جایگاه فقه در زندگی علمی و عینی جامعه و در راستای عمومی سازی مباحث استدلالی فقه،بویژه در دانشگاه ها ،معاونت دفتر قم این موسسه نگارش شرحی استدلالی بر کتاب ارزنده تحریر الوسیله را در دستور خود قرار داده است.
کتاب کوثر فقه که شرحی بر کتاب المکاسب و متاجر تحریر الوسیله می باشد ،شرحی استدلالی پیرامون مباحث معاملات تحریر الوسیله است که به قلمی روان و محققانه به نگارش در آمده است و امید می رود که شرح دیگر بخش های تحریر الوسیله نیز به نگارش درآید و برای خوانندگان علاقه مند ارائه شود.
گفتنی است کتاب کوثر فقه اکنون در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب در اختیار خوانندگان قرار گرفته است و علاقه مندان می توانند آن را از غرفه انتشارات عروج تهیه کنند.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.