رییس سازمان سینمایی گفت: امام خمینی (س) احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) شخصیتی است که نام او قرنها و تا ابد در جهان خواهد درخشید.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا،'حجت الله ایوبی' پنجشنبه در حاشیه مراسم ادای احترام مسوولان، دست اندرکاران و دبیر جشنواره فیلم فجر به مقام شامخ امام راحل اظهار داشت: امام خمینی(ره) با احیا و تاسیس حکومت اسلامی پس از قرن ها موجب رشد و بالندگی مسلمانان و ملل آزادیخواه جهان شد.


وی با اشاره به اینکه همه مسوولان و ملت ایران خود را پرورش یافته مکتب خمینی کبیرمی دانند، افزود: هر شهروند و مسوول ایرانی وظیفه خود می داند تا تحقق اهداف والا و ترسیم شده توسط رهبر فقید انقلاب دست از تلاش بر ندارد.

رییس سازمان سینمایی هدف از حضور مسوولان سینمایی و جشنواره فیلم فجر در حرم مطهر امام راحل را ضمن تجدید میثاق با آرمانهای والای امام و مدد گرفتن از معمار کبیر انقلاب برای هدایت دست اندرکاران در کارهای اجرایی تا رسیدن به اهداف والای نظام اسلامی اعلام کرد.

شرکت کنندگان در این آیین با اهدی تاج گل و قرائت فاتحه، با آرمان های والای شهدای و امام خمینی (ره) تجدید میثاق و با رهبر معظم انقلاب بیعت مجدد کردند.

حاضران در این مراسم با حضور بر سر مزار 'بتول ثقفی' همسر مکرمه امام راحل نیز با قرائت فاتحه یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.

انتهای پیام
نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.