سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دفاع مقدس مثل انقلاب اسلامی برای همیشه باید زنده بماند.

به گزارش جماران به نقل از ایرنا از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، وی در جشنواره مالک اشتر، افزود: امام خمینی‌(س) یک شخص نبود، یک ملت، یک نهضت و یک فرهنگ بود، امام بازآموز اسلام ناب محمدی‌(ص) بود.

وی اضافه کرد: دوران دفاع مقدس، کارگاه انسان سازی امام بود، دفاع مقدس عین نهضت امام و تجلی گاه ارزش های اسلام و انقلاب بود.

براساس این گزارش، جشنواره مالک اشتر با حضور فرماندهان و مقامات عالی رتبه نیروهای مسلح با معرفی و تقدیر از فرماندهان و مدیران برتر نیروهای مسلح در بیش از 20 تخصص از جمله مدیریت و فرماندهی، تحقیقاتی، آموزشی، اطلاعاتی، عملیاتی، فرهنگی، طرح و برنامه و بودجه و دیگر رسته های نظامی در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

این جشنواره همه ساله در راستای ایجاد زمینه رشد و ارتقاء دانش فرماندهان و مدیران و با هدف تحول و تعالی در نظام مدیریت فرماندهی و نهادینه سازی اشراف فرماندهان بر یگان های تابعه برگزار می شود.

بنابراین گزارش، جشنواره مالک اشتر با هدف شایسته سالاری و با ارزیابی میزان آمادگی عملیاتی و سطح مطلوب و کیفی بودن فعالیت ها و اقدامات اجرایی فرماندهان در رابطه با وظایف و ماموریت های محوله بوده است.

جمعی از پیشکسوتان و فرماندهان نیروهای مسلح از نیروها و حوزه های مختلف بر روند بررسی و ارزیابی فعالیت ها و اقدامات انجام شده مسئولان و مدیران نظارت کرده و کار ارزیابی و داوری جشنواره در رده های مختلف را به عهده داشته اند.

جشنواره مالک اشتر تاثیر بسزایی در ارتقاء توان و تقویت انگیزه و ارتباط فرماندهان و مسئولان با یگان ها و بدنه نیروها و انتقال تجربه و دانش مدیریت و فرماندهی به نسل جوان نیروهای مسلح و همتا سازی بین آنان دارد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.