نائب رئیس انجمن مطالعات سیاسی حوزه گفت: رسانه‌ها به عنوان چشم و گوش جامعه نقش مهم و به سزایی در تبلیغ و ترویج این اندیشه دارند و بر همین اساس ترویج اندیشه سیاسی امام خمینی ضرورت دارد.

مسعود پورفرد در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف برگزاری جشنواره بین‌المللی امام خمینی ویژه اندیشه سیاسی اسلامی اظهار کرد: وظیفه همه علاقه‌مندان به نظام جمهوری اسلامی است که در راستای تبیین و ترویج اندیشه امام راحل تلاش نمایند.

نائب رئیس انجمن مطالعات سیاسی حوزه با اشاره به گذشت نیم قرن از قیام خرداد 42 افزود: از آن زمان تاکنون نیم قرن گذشته از اندیشه سیاسی امام می‌گذرد در همین راستا در طول سه سال تلاش کردیم برنامه‌ای تخصصی در سطح بین المللی اجرا کنیم.

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه در آستانه فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و نیم قرن اندیشه سیاسی امام راحل اقدام به برگزاری این همایش کردیم، خاطرنشان کرد: 210 نیروی متخصص با تحصیلات عالی حوزوی و دانشگاهی برای برگزاری این همایش مشارکت کردند.

پورفرد به نقش رسانه‌ها در ترویج اندیشه سیاسی امام خمینی اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها به عنوان چشم و گوش جامعه نقش مهم و به سزایی در تبلیغ و ترویج این اندیشه دارند همچنین این وظیفه مهم بر دوش همه علاقمندان به نظام است.

نائب رئیس انجمن مطالعات سیاسی حوزه بیان کرد: در همایش بین‌المللی اندیشه سیاسی امام خمینی گزارشی علمی-آماری درباره مقایسه اندیشه سیاسی ایران، آلمان، مصر و ترکیه به نمایش گذاشته می‌شود.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.