رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه از برگزاری نشست تبیین و ترویج اندیشه های امام خمینی(ره) همزمان با دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.
حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در گفتگو با شبستان اظهار کرد: تبیین اندیشه های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در جامعه به ویژه برای نسل جوان ضروری است که در این راستا نشست تبیین و ترویج اندیشه های امام (ره) در ایام دهه مبارک فجر پیروزی انقلاب اسلامی در مساجد زاویه، مامونیه، رازقان، خشکرود و پرندگ از توابع شهرستان زرندیه برگزار می شود.
وی افزود: مراسم قرائت زیارت حضرت رسول اکرم(ص)، برپایی نمایشگاه کتاب، برگزاری دومین همایش هنری طلوع فجر و اجرای جشن و تئاتر طنز در مساجد و مراکز فرهنگی شهرستان مامونیه از جمله برنامه های این اداره در ایام دهه فجر است.
رئیس ادراه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه همچنین گفت: برگزاری شب شعر فجر نور، افتتاح خانه دیجیتال در مامونیه، کارگاه داستان نویسی در مرکز فرهنگی این اداره، شرکت هنرمندان شهرستان در جشنواره شعر فجر و هنرهای تجسمی و همچنین نصب بنر و توزیع پوستر در سطح شهرستان از دیگر برنامه های این اداره در دهه فجر است.
محمودی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام عاشوراست گفت: این انقلاب عظیم باید در بین افراد جامعه به درستی تبیین شود.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.