مدیر حوزه های علمیه تاکید کرد: باید از ظرفیت عظیم ایجاد ارتباط و هماهنگی میان حوزه‌های علمیه در سراسر ایران به نفع اسلام، انقلاب و ولایت استفاده کرد.

آیت الله مرتضی مقتدایی در اولین نشست مشترک 'مدیران حوزه‌های علمیه استان‌ها و معاونین و مدیران ستادی' گفت: اگر قرار است حوزویان موضع گیری داشته باشند این ارتباط مستقیم و یک صدا موجب اقدامات موثری می شود.

به گزارش مرکز خبر حوزه، وی ادامه داد: موضع گیری روحانیت به صورت متحد و هم صدا در کل کشور، قدرت بزرگی است و امروز این همفکری و تعامل ایجاد شده و باید قدر آن را دانست.

وی با اشاره به جایگاه عظیم مدیریت حوزه‌ در استان‌ها تصریح کرد: مدیر حوزه‌ استان فردی است که با اساتید ، مدیران مدارس ، اعضای شورا و علما و بزرگان استان‌ها ارتباط دارد و نباید عظمت جایگاهی را که در آن قرار دارد فراموش کند.

مقتدایی تاکید کرد: مردم وقتی متوجه شوند شخصی در چنین جایگاه عظیمی در استان قرار دارد به دید مدیریت همه حوزه‌های استان به او نگاه می‌کنند و حرف و موضع او را موضع گیری همه روحانیت استان می‌دانند.

تعامل بیشتر میان مدیران، معرفی آنها و بهره مندی از تجربیات و پیشنهادات مدیران برای رشد و ارتقا و تحکیم فعالیت‌های حوزه‌ها، بررسی مصوبات شوراهای استانی و رفع اشکالات و برقراری ارتباط بهتر میان مدیران و اعضای شورا و رفع آسیب‌ها و مشکلاتی که در روند تصویب مصوبات شوراها به وجود می‌آید، از جمله اهداف این نشست سه روزه است

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.