دومین یادواره شهید فهمیده و 36 هزار شهید دانش‌آموز کشوردر کرج برگزار شد.


حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در این یادواره با بیان اینکه ما هرچه داریم از رابطه بین امام (ره)و امت است، گفت: خدا را شاکریم که به ما توفیق داد یاد و راه شهیدان را همواره حفظ کنیم و برگزاری چنین یادواره‌ای تجلی یاد ارزش‌های شهداست.

وی با بیان اینکه شهدا حامل پیام‌هایی هم عمومی و هم خاص هستند، افزود: پیام خاص شهدا خطاب به کسانی است که اصول و ارزش‌های انقلاب برایشان اهمیت دارد و حرکت آنان اسلامی و انسان مدارانه است.

وی گفت: امروزه، جهانیان شاهد تحقق اندیشه‌های والای امام خمینی (ره) هستند

میرتاج‌الدینی خاطرنشان کرد: رشادت و ایثار شهید فهمیده الگویی برای ایران، جهان اسلام و دنیا شد و اقتدار کنونی کشور که در کشورهای دیگر وجود ندارد حاصل اقتدار دینی است که شهدا به ما نشان دادند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: برپایی قیام‌های مردمی در جهان متأثر از انقلاب اسلامی است و مقاومت حزب‌الله لبنان و مردم مظلوم فلسطین در مقابل زورگویان و صهیونیست‌های جنایتکار نیز از انقلاب اسلامی نشأت گرفته است.

وی بیان کرد: حزب‌الله لبنان با تأسی به مقاومت و رشادت‌های ملت مسلمان ایران در جنگ تحمیلی، توانست در نبرد 33 روزه در مقابل رژیم صهیونیستی به پیروزی دست یابد.


آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.