نماینده دامغان با اشاره به برگزاری کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین درتهران گفت: بیداری اسلامی پشتوانه و حامی انتفاضه در سرزمین‌های اشغالی است.

حسن ملک محمدی در نشست علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با اشاره به اجلاس بین‌المللی انتفاضه فلسطین گفت: ملت ایران در تمام تاریخ علیه استبداد و استعمار مبارزه کرده و امروز نیز این رویکرد را درسایه پیروی از مقام ولایت مطلقه فقیه ادامه می‌دهد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امام خمینی (ره) فرمودند من دست همه مبارزانی که در سراسر جهان برای اقتدار جهان اسلام علیه استکبار جهانی مبارزه می‌کنند می بوسم چون ایشان قصد احیای اسلام ناب محمدی را در عصر حاضرداشت.

وی افزود: مقام معظم رهبری نیز طرحی حکیمانه دراجلاس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین ارائه و بر حفظ تمامیت ارضی این کشور از نهر تا بحر تاکید کردند و اظهارداشتند که تنها راه‌حل مساله فلسطین برگزاری رفراندوم با حضور همه مردم و ساکنان اصلی سرزمین‌های اشغالی است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با یادآوری تحولات منطقه اظهار کرد: بیداری اسلامی حامی انتفاضه و مقاومت در منطقه خاورمیانه و سرزمین‌های اشغالی ضد رژیم غاصب صهیونیستی است.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.