نماینده ولی فقیه درکردستان گفت: نهضت امام خمینی (ره) وانقلاب اسلامی در مقابل انسان محوری و مادی گرایی ایستاد و امروز نیز به شکل بیداری اسلامی این راه در کشورهای دیگر ادامه پیدا کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی شاهرودی که در همایش بیداری اسلامی و امام خمینی (ره) در دانشگاه کردستان سخن می گفت بیان کرد که جهان به سمتی می رفت که اومانیسم و انسان محوری بر جهان حاکم شود که حرکت امام راحل نخستین گامی بود که در مقابل این فرهنگ مهاجم غرب ایستادگی کرد.
وی با بیان اینکه پس از حاکم شدن جمهوری اسلامی، نظام های شرق و غرب متزلزل شدند اضافه کرد: نظام های کمونیستی از هم پاشیدند و نظام های غربی نیز کارکرد خود را از دست دادند و تمامی وعده های آنان امروزه خلاف از آب در آمده است.
حجت الاسلام حسینی شاهرودی با اشاره به اینکه جنگ های سخت، نیمه سخت و نرم دشمنان برای حاکم کردن تفکر غرب و خارج کردن خدا از زندگی بشری است، گفت: شهادت طلبی و امید به حاکم شدن درآینده طبق وعده الهی دو عنصری است که مانعی بر سر راه هجمه های دشمنان است و آنها نیز برای کم رنگ کردن این دو عنصر تلاش می کنند.
وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران برای انقلاب های اسلامی منطقه یک الگو بوده است، افزود: این حرکت و عدالتخواهی مردم، جهانی خواهد شد که هم اکنون نیز نشانه هایی از آن در آمریکا و اروپا مشاهده می شود.
وی با اشاره به اینکه تنها درایران الزامات و قوانین شرعی حاکم است، اظهارداشت: امام خمینی (ره) به مسلمانان نشان داد که برای دست یافتن به عظمت و کرامت باید به اسلام رسید و آن نیز جز با به صحنه آمدن مردم مسلمان امکان پذیر نیست.

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.