نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: روز قدس امسال باید با انگیزه‌تر، پرشورتر و قوی‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا گفت: وقتی امام خمینی(ره) روز قدس را در ایران نام‌گذاری کرد ملت‌های مسلمان نیز به تأسی از ایران نسبت به موضوع قدس حساس شدند، حال آن‌که قبل از نام‌گذاری روز قدس چنین حساسیتی در دنیا و حتی کشورهای اسلامی از جمله ایران وجود نداشت.
عضو مجمع نمایندگان روحانی مجلس با تاکید بر این‌که بنیانگذار حمایت از مستضعفان عالم نباید انگیزه‌های حمایتی خود را از دست بدهد، گفت: جمهوری اسلامی ایران باید پرشورتر و قوی‌تر روز قدس را برگزار کند و نباید انگیزه‌های حمایتی خود را از دست بدهد. چشم انداز روز قدس، سقوط رژیم صهیونیستی است، نابودی این رژیم جعلی انسجام امت اسلامی را می‌طلبد.
وی انسجام مردم ایران و وحدت قومیت‌ها، فرهنگ‌ها و گرایش‌های سیاسی با یکدیگر و با مسوولان نظام را از برکات روز قدس برشمرد و اظهار کرد: روز قدس ارتباط ملت و نظام را تقویت و تحکیم می‌کند؛ روز قدس به تعبیری دیگر بیعت با آرمان‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است.
مصباحی‌مقدم نابودی رژیم صهیونیستی را پیام حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس دانست و اظهار کرد: مستکبران آمریکایی و حامیان اروپایی رژیم صهیونیستی هر قدر در طول سال نقشه کشیده و برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری کنند، روز قدس آنها را خنثی کرده و پشت سر می‌گذارد. مساله قدس از اولین سال نام‌گذاری این روز دائما اوج گرفته و دشمنان قدس را روز به روز منزوی‌تر می‌کند و سیاستمداران مستکبر کاملا نقش بر آب شدن نقشه‌هایشان را احساس می‌کنند.
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.