وظیفه ما این است که نسل جوان را با ماهیت نظام اسلامی و مبانی فکری امام راحل(س) آشنا کنیم تا این قشر بتواند مسیر خود را به درستی بازیابد.

فرماندار اردبیل گفت:‌ برای برگزاری مراسم 14 خرداد سالروز رحلت امام راحل(ره) بیش از 3 هزار زائر از اردبیل عازم مرقد مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س)، یوسف اکبری درگفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: این تعداد زائر اردبیلی با 66دستگاه اتوبوس، عصر 13 خرداد عازم حرم مطهر امام (ره) درتهران می شوند تا در روز 14 خرداد در این مراسم حضور یابند.

وی خاطر نشان کرد: ما امروز تمام داشته های خود را مدیون امام راحل(ره) هستیم و میدانیم اگر قیام تاریخی این مرد بزرگ صورت نمی گرفت همچنان در سیطره استکبار بوده و ثروت این کشور نیز چپاول و به یغما می رفت.

اکبری بزرگترین وظیفه مردم در این زمان را حضور در مراسم سالگرد رحلت امام (ره) و پاسداری از مبانی انقلاب دانست و اظهار امیدواری کرد: ملت ما در مسیر عزت مند خود با صلابت تر از گذشته حاضر باشند.

وی به برخی شیطنتهای دشمنان در به انحراف کشیدن عقاید پاک و سالم نسل جوان اشاره و اظهار داشت: وظیفه ما این است که نسل جوان را با ماهیت نظام اسلامی و مبانی فکری امام راحل(ره) آشنا کنیم تا این قشر بتواند مسیر خود را به درستی بازیابد.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.