این مستند که به تهیه کنندگی حبیب والی نژاد در ‪۴۹۶‬ دقیقه در قالب ‪ ۱۸‬قسمت تهیه شده، به روایت تاریخ انقلاب اسلامی از ‪ ۱۵‬خرداد ‪ ۴۲‬تا بهمن ‪ ۵۷‬می‌پردازد.

موسسه روایت فتح به مناسبت بیستمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ، فیلم مستند نهضت امام خمینی به کارگردانی مصطفی قاسملو را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد بزرگداشت امام خمینی(س) به نقل از ایرنا، این مستند که به تهیه کنندگی حبیب والی نژاد در ‪۴۹۶‬ دقیقه در قالب ‪ ۱۸‬قسمت تهیه شده، به روایت تاریخ انقلاب اسلامی از ‪ ۱۵‬خرداد ‪ ۴۲‬تا بهمن ‪ ۵۷‬می‌پردازد.

عناوین بخش‌های این مجموعه که از سال ‪ ۱۳۸۵‬تا ‪ ۱۳۸۷‬برای تولید آن زمان سپری شده ،شامل سرآغاز نهضت - حصر امام - آزادی موقت - کاپیتولاسیون - تبعید به ترکیه - اعدام انقلابی - تبعید آقا مصطفی - تبعید به عراق - اقامت در نجف - مرجعیت در نجف -شهادت سعیدی - فوت آقا مصطفی - مقاله ‪ ۱۷‬دی - قیانم چهلم‌ها - خروج از عراق -نوفل لوشاتو و پرواز انقلاب است.

این مجموعه که در ‪ ۴‬حلقه لوح فشرده (‪ ( DVD‬ارائه شده است شامل آلبوم متنوعی از عکس‌های دوران مبارزه و خاطرات تلخ و شیرینی از امام امت است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.