مدیر فرهنگی دانشگاه هنر تهران گفت: مسابقه طراحی پوستر با مضمون بزرگداشت امام راحل و شهدای 15 خرداد، صبح پنجشنبه، 14 خرداد در دانشکده کاربردی دانشگاه هنر برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد ساگرد ارتحال امام خمینی(س)، به نقل از شبکه خبر دانشجو، اربابی با اشاره به برگزاری مسابقه طراحی پوستر در دانشگاه هنر تهران اظهار داشت: با توجه به شرایط فرهنگی دانشگاه هنر، برنامه های مناسبتی این دانشگاه با اقتضای آموزشی دانشجویان هماهنگ است.

وی با اشاره به حجم بالای برنامه های مناسبتی تعدادی از دانشگاه ها تصریح کرد: برگزاری تعداد زیاد این برنامه ها ملاک سنجش نیست، بلکه باید به دنبال دستاوردهای این گردهمایی باشیم؛ چراکه برگزاری سمینارهای عجولانه، شنونده و مخاطبی ندارد و همچنین نتیجه گیری و بهره وری نخواهد داشت.

مدیر فرهنگی دانشگاه هنر تهران خاطرنشان کرد: برای آشنایی هرچه بیشتر با فضایل و خصایص امام خمینی(س) این برنامه ها نباید مختص زمان ارتحال امام خمینی(س) باشد، بلکه باید در طول سال به طور مستقیم و با تاثیر بلندمدت صورت بگیرد.

اربابی با بیان اینکه بسیاری از برنامه ها کلیشه ای و نخ نما شده است، ادامه داد: برای ایحاد فرهنگ مطالعه و همچنین آشنایی بیشتر دانشجویان باید از شیوه های جذاب تر و مناسب تری استفاده شود. چرا که این برنامه های رایج و پرهزینه کشش لازم را برای جوانان امروز ندارد.

وی در پایان با اشاره به نامه ها و تعاملات مستمر و پیگیر معاونت فرهنگی وزارت علوم با دانشگاه یادآور شد: دانشگاه هنر محدوده کوچکی از جامعه ماست، ولی در همین زمینه نیز دولت نهم نسبت به دولت های دیگر فعالیت بیشتری انجام داده است.

انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.